stellarium-remotecontrol - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Milky Way brightness:
az: Süd Yolun parlaqlığı

en: Show planet markers
az: Planetlərin adlarını göstər

en: Show planet orbits
az: Planetlərin orbitlərini göstər

en: Scale Moon:
az: Ayın miqyası:

en: Extinction Coefficient:
az: Estinksiya koeffisiyenti

en: Use associated planet and position
az: Bağlı planeti və mövüeni işlət

en: Arcturus
az: Arktur

en: Capella
az: Kapella

en: Vega
az: Veqa

en: Andromeda Galaxy
az: Andromeda qalaktikası

en: Aries
az: Oğlaq

en: Taurus
az: Buğa

en: Gemini
az: Əkizlər

en: Cancer
az: Xərçəng

en: Leo
az: Şir

en: Virgo
az: Qız

en: Libra
az: Tərəzi

en: Scorpius
az: Əqrəb

en: Sagittarius
az: Oxatan

en: Capricornus
az: Oğlaq

en: Aquarius
az: Dolça

en: Pisces
az: Balıqlar
