stellarium-remotecontrol - en to et translation catalogue (143 entries)

en: Could not retrieve action list
et: Ei saanud tegevuste nimekirja laadida

en: Action '%1' not accepted by server:
et: Server ei võtnud tegevust '%1' vastu:

en: Error sending action '%1' to server:
et: Tegevuse '%1' serverisse saatmise viga:

en: Error performing search
et: Otsingu viga

en: Could not retrieve country list
et: Ei saanud riikide nimekirja laadida

en: Could not retrieve planet list
et: Ei saanud planeetide nimekirja laadida

en: Could not retrieve property list
et: Ei saanud seadete nimekirja laadida

en: Property '%1' not accepted by server:
et: Server ei võtnud seadet '%1' vastu:

en: Error sending property '%1' to server:
et: Seadistuse '%1' serverisse saatmise viga:

en: Error sending command to server:
et: Serverisse käsu saatmise viga:

en: Could not retrieve script list
et: Ei saanud skriptide nimekirja laadida

en: querying
et: teen päringut

en: Error (%1)
et: Viga (%1)

en: Error performing Simbad lookup
et: Simbadi otsingu viga

en: idle
et: ootel

en: Error loading object types
et: Objekti tüüpide laadimise viga

en: Error getting object list
et: Objektide nimekirja lugemise viga

en: waiting
et: ootel

en: Could not retrieve projection list
et: Ei saanud projektsioonide nimekirja laadida

en: Could not retrieve landscape list
et: Ei saanud maastike nimekirja laadida

en: -none-
et: -puudub-

en: (Currently loading: %1)
et: (Praegu laeb: %1)

en: Could not retrieve Scenery3d list
et: Ei saanud 3D maastike nimekirja laadida

en: on
et: sees

en: off
et: väljas

en: Show All Items
et: Näita kõiki

en: Input did not match any item
et: Sisend ei sobi ühegi esemega

en: No current selection
et: Valik puudub

en: Stellarium remote control plugin
et: Stellariumi kaugjuhtimise pistikprogramm

en: Please wait, loading
et: Palun oota, laeb

en: Stellarium remote control
et: Stellariumi kaugjuhtimine

en: Main controls
et: Põhikontrollid

en: DSO
et: Süvataeva objektid

en: Actions and scripts
et: Tegevused ja skriptid

en: Scenery3d
et: 3D maastikud

en: Pause
et: Paus

en: Time jumps
et: Ajahüpped

en: Solar hour
et: Päikesetund

en: Solar day
et: Päikeseööpäev

en: Solar week
et: Päikesenädal

en: Sidereal year
et: Täheaasta

en: Sidereal century
et: Tähesajand

en: Synodic month
et: Sünoodiline kuu

en: Draconic month
et: Drakooniline kuu

en: Draconic year
et: Drakooniline aasta

en: Julian year
et: Juuliuse aasta

en: Julian century
et: Juuliuse sajand

en: Gaussian year
et: Gaussi aasta

en: View towards horizon at Azimuth
et: Vaata horisondi suunas asimuudil

en: Vertical View offset
et: Vertikaalne vaatenihe

en: Enter search term. Use TAB to navigate results.
et: Sisesta otsingusõna. Kasuta TAB klahvi tulemuste valimiseks

en: Select and focus
et: Vali ja suuna

en: Selection mode
et: Valikurežiim

en: Center on object
et: Suuna objektile

en: Center and zoom to object
et: Suuna objektile ja suurenda

en: Just mark the object
et: Märgi objekt

en: Quick select
et: Kiirvalik

en: Earth
et: Maa

en: Pluto
et: Pluuto

en: Current selection
et: Praegune valik

en: Milky Way brightness:
et: Linnutee heledus:

en: Digitized Sky Survey
et: Digitaalne taevaülevaade

en: HiPS Survey
et: HiPS ülevaade

en: Show planet markers
et: Näita planeetide märgiseid

en: Show planet orbits
et: Näita planeetide orbiite

en: Show planet orbits only
et: Näita ainult planeetide orbiite

en: Show orbit for selected planet
et: Näita valitud planeedi orbiiti

en: Show planet trails
et: Näita planeetide liikumisjälgi

en: Show trail only for selected planet
et: Näita ainult valitud planeedi liikumisjälge

en: Shooting Stars
et: Langevad tähed

en: ZHR:
et: Tunniarv seniidis

en: Solstices
et: Pööripäevad

en: Current Planet:
et: Praegune planeet:

en: Catalogue of Reflection Nebulae (Van den Bergh, 1966)
et: Peegeldusudude kataloog (Van den Bergh, 1966)

en: Catalogue of southern stars embedded in nebulosity (van den Bergh+, 1975)
et: Lõunataeva udukogudes asuvate tähtede kataloog (van den Bergh jt, 1975)

en: Objects without identifier
et: Tähiseta objektid

en: Bright Nebulae
et: Eredad udukogud

en: Dark Nebulae
et: Tumedad udukogud

en: Planetary Nebulae
et: Planetaarsed udukogud

en: Labels and markers
et: Nimed ja märgised

en: Use associated planet and position
et: Kasuta seotud planeeti ja asukohta

en: Show landscape labels
et: Näita maastiku kohasilte

en: Show illumination
et: Näita valgustatust

en: Current landscape
et: Praegune maastik

en: Show lines with thickness
et: Näita jooni paksusega

en: Show ray helpers with thickness
et: Näita suunavaid jooni paksusega

en: Show boundaries with thickness
et: Näita piire paksusega

en: Use native names for planets
et: Kasuta planeetide kohalikke nimesid

en: Current sky culture
et: Praegune taevakultuur

en: Active script:
et: Aktiivne skript:

en: Run selected script
et: Käivita valitud skript

en: Stop current script
et: Peata praegune skript

en: Actions
et: Tegevused

en: Run/toggle action
et: Käivita/lülita tegevus

en: Planet map
et: Planeedi kaart

en: Planet map pointer
et: Planeedi kaardi osuti

en: Type to search location
et: Trüki asukoha otsimiseks

en: Current scene:
et: Praegune stseen

en: View controls
et: Vaate seaded

en: Movement controls
et: Liikumise seaded

en: Torchlight
et: Taskulamp

en: Scene selection
et: Stseeni valik

en: Load selected scene
et: Lae valitud stseen

en: No response from server
et: Serverilt ei tulnud vastust

en: No response from server for %1 seconds. Is Stellarium still running?
et: Serverilt pole %1 sekundi jooksul vastust. Kas Stellarium töötab veel?

en: Time Jump
et: Ajahüpe

en: Grids
et: Koordinaatvõrgud

en: Up/Left
et: Üles/vasakule

en: Up
et: Üles

en: Up/Right
et: Üles/paremale

en: Left
et: Vasakule

en: Focus on selected object
et: Suuna valitud objektile

en: Focus on selection
et: Suuna valikule

en: Right
et: Paremal

en: Down/Left
et: All/vasakul

en: Down
et: All

en: Down/Right
et: All/paremal

en: Sirius
et: Siirius

en: Arcturus
et: Arktuurus

en: Capella
et: Kapella

en: Vega
et: Veega

en: Deneb
et: Deeneb

en: Andromeda Galaxy
et: Andromeeda galaktika

en: Hercules Cluster
et: Herkulese kerasparv

en: Orion Nebula
et: Orioni udu

en: Eta Carinae Nebula
et: Kiilu udukogu

en: 47 Tucanae Cluster
et: 47 Tucanae parv

en: Aries
et: Jäär

en: Taurus
et: Sõnn

en: Gemini
et: Kaksikud

en: Cancer
et: Vähk

en: Leo
et: Lõvi

en: Virgo
et: Neitsi

en: Libra
et: Kaalud

en: Scorpius
et: Skorpion

en: Sagittarius
et: Ambur

en: Capricornus
et: Kaljukits

en: Aquarius
et: Veevalaja

en: Pisces
et: Kalad

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Show 1
et: Näita1

en: Remove Labels and Images
et: Eemalda nimed ja pildid

en: Cleanup Screen
et: Puhasta ekraan
