stellarium-remotecontrol - en to fa translation catalogue (155 entries)

en: Could not retrieve action list
fa: امکان بازیابی فهرست عملیات وجود ندارد

en: Action '%1' not accepted by server:
fa: عملیات ازطرف سرور پذیرفته نشد:

en: Error sending action '%1' to server:
fa: خطا در ارسال عملیات به سرور:

en: Error performing search
fa: خطا در اجرای جستجو

en: Could not retrieve country list
fa: امکان بازیابی فهرست کشور وجود ندارد

en: Could not retrieve planet list
fa: امکان بازیابی فهرست سیاره وجود ندارد

en: Could not retrieve property list
fa: امکان بازیابی فهرست خاصیت وجود ندارد

en: Property '%1' not accepted by server:
fa: خاصیت ازطرف سرور پذیرفته نشد:

en: Error sending property '%1' to server:
fa: خطا در ارسال خاصیت به سرور:

en: Error sending command to server:
fa: خطا در ارسال دستور به سرور:

en: Could not retrieve script list
fa: امکان بازیابی فهرست اسکریپت وجود ندارد

en: querying
fa: درحال جستار

en: Error (%1)
fa: خطا (1%)

en: Error performing Simbad lookup
fa: خطا در اجرای مراجعه سمباد

en: idle
fa: منفعل

en: Error loading object types
fa: خطا در بارگذاری اقسام موضوع

en: Error getting object list
fa: خطا در دریافت فهرست موضوع

en: waiting
fa: در حال انتظار

en: Could not retrieve projection list
fa: امکان بازیابی فهرست طرح وجود ندارد

en: Could not retrieve landscape list
fa: امکان بازیابی فهرست منظر زمینی وجود ندارد

en: -none-
fa: هیچکدام

en: (Currently loading: %1)
fa: (درحال بارگیری: %1)

en: Could not retrieve Scenery3d list
fa: لیست Scenery3d بازیابی نشد

en: on
fa: روشن

en: off
fa: خاموش

en: Show All Items
fa: نمایش تمام موارد

en: Input did not match any item
fa: عدم تطبیق ورودی با هیچیک از موارد

en: No current selection
fa: هیچکدام انتخاب نشده

en: Stellarium remote control plugin
fa: پلاگین کنترل از راه دور استلاریوم

en: Please wait, loading
fa: لطفا صبر کنید،در حال بارگذاری

en: Stellarium remote control
fa: کنترل از راه دور استلاریوم

en: Main controls
fa: کنترل های اصلی

en: DSO
fa: اجرام عمق کیهان

en: Actions and scripts
fa: فعالیت ها و اسکریپت ها

en: Pause
fa: توقف موقت

en: Time jumps
fa: زمان جهش ها

en: Solar hour
fa: ساعت شمسى

en: Solar day
fa: روز شمسی

en: Solar week
fa: هفته شمسی

en: Sidereal year
fa: سال نجومى

en: Sidereal century
fa: قرن نجومی

en: Synodic month
fa: ماه هلالی

en: Draconic month
fa: ماه گرهی

en: Draconic year
fa: سال گرهی

en: Anomalistic month
fa: ماه حضيضی

en: Anomalistic year
fa: سال سمت الشمسی

en: Anomalistic century
fa: قرن  سمت الشمسی

en: Mean tropical month
fa: میانگین ماه اعتدالی

en: Mean tropical year
fa: میانگین سال اعتدالی

en: Mean tropical century
fa: میانگین قرن اعتدالی

en: Tropical year
fa: سال استوایی

en: Julian year
fa: سال ژولینی

en: Julian century
fa: قرن ژولینی

en: Gaussian year
fa: سال گاوسیان

en: View towards horizon at Azimuth
fa: نمایش درجهت خط افق سمت نجومی

en: Vertical View offset
fa: انحراف نمای عمودی

en: Enter search term. Use TAB to navigate results.
fa: وارد کردن عبارت برای جستجو. استفاده از کلید TAB برای حرکت روی نتایج.

en: Select and focus
fa: انتخاب و تمرکز

en: Selection mode
fa: روش انتخاب

en: Center on object
fa: شی در مرکز قرار گیرد

en: Center and zoom to object
fa: شی بزرگنمایی شود و در مرکز قرار گیرد

en: Just mark the object
fa: کافیست جسم را علامت گذاری کنید

en: Quick select
fa: انتخاب سریع

en: Earth
fa: زمین

en: Pluto
fa: پلوتون

en: Current selection
fa: انتخاب کنونی

en: Milky Way brightness:
fa: روشنایی راه شیری:

en: Digitized Sky Survey
fa: بررسی دیجیتالی آسمان

en: HiPS Survey
fa: بررسی HiPS

en: Show planet markers
fa: نشان دادن نشانگر سیاره‌ها

en: Show planet orbits
fa: نمایش مدار سیاره‌ ها

en: Show planet orbits only
fa: فقط نمایش مدار سیاره ها

en: Show orbit for selected planet
fa: نمایش مدار سیاره انتخاب شده

en: Show planet trails
fa: نمایش دنباله سیاره ها

en: Show trail only for selected planet
fa: نمایش دنباله فقط برای سیاره انتخاب شده

en: Extinction Coefficient:
fa: ضریب خاموشی:

en: Shooting Stars
fa: شهاب ها

en: ZHR:
fa: آهنگ بارش شهاب ساعتی

en: Instantaneous circles of earth´s axis on its motion around ecliptical poles. Displayed on Earth only.
fa: دوایر لحظه ای حاصل از حرکت زمین حول محوری که در راستای قطبین دایره البروج است.فقط برروی زمین قابل نمایش است.

en: Solstices
fa: انقلابین

en: Crossquarters
fa: حدوسط اعتدالین و انقلابین

en: Major Standstill
fa: وقفه بزرگ

en: Minor Standstill
fa: وقفه کوچک

en: Current Planet:
fa: سیاره کنونی :

en: Catalogue of Reflection Nebulae (Van den Bergh, 1966)
fa: کاتالوگ سحابی ها (ون دن برگ، 1966)

en: Objects without identifier
fa: اجسام بدون شاخص

en: Bright Nebulae
fa: سحابی‌ روشن

en: Dark Nebulae
fa: سحابی‌تاریک

en: Planetary Nebulae
fa: سحابی سیاره‌نما

en: Labels and markers
fa: برچسب ها و نشانه ها

en: Use associated planet and position
fa: از سیاره و موقعیت مرتبط استفاده کنید

en: Show landscape labels
fa: نمایش برچسب‌های چشم‌انداز

en: Show illumination
fa: نمایش روشنایى

en: Current landscape
fa: منظر کنونی

en: Show lines with thickness
fa: نمایش خطوط با ذخامت

en: Show asterisms with thickness
fa: نمایش صورت های فلکی با ذخامت

en: Show boundaries with thickness
fa: نمایش مرز ها با ذخامت

en: Constellation selection isolated
fa: صورت فلکی منفرد

en: Current sky culture
fa: فرهنگ آسمان کنونی

en: Active script:
fa: اسکریپت فعال :

en: Run selected script
fa: اجرای اسکریپت انتخاب شده

en: Stop current script
fa: توقف اسکریپت کنونی

en: Actions
fa: فعالیتها

en: Run/toggle action
fa: اجرا/کنترل عملیات

en: Planet map
fa: نقشه سیاره

en: Planet map pointer
fa: نشانگر نقشه سیاره

en: Type to search location
fa: نوشتن برای جستجوی موقعیت

en: Interaction
fa: اثر مقابل

en: Current scene:
fa: صحنه فعلی:

en: View controls
fa: نمایش کنترل ها

en: Movement controls
fa: کنترل جابجایی

en: Torchlight
fa: چراغ قوه

en: Scene selection
fa: انتخاب صحنه

en: Load selected scene
fa: بارگیری صحنه انتخاب شده

en: No response from server
fa: عدم پاسخ ازطرف سرور

en: No response from server for %1 seconds. Is Stellarium still running?
fa: عدم پاسخ از طرف سروربمدت چندثانیه. آیا استلاریوم همچنان درحال اجرااست؟

en: Time Jump
fa: زمان پرش

en: Grids
fa: شبکه بندی

en: Up/Left
fa: بالا/چپ

en: Up
fa: بالا

en: Up/Right
fa: بالا/راست

en: Left
fa: چپ

en: Focus on selected object
fa: تمرکز بروی سوژه انتخاب شده

en: Focus on selection
fa: تمرکز بروی انتخاب

en: Right
fa: راست

en: Down/Left
fa: پایین/چپ

en: Down
fa: پایین

en: Down/Right
fa: پایین/راست

en: Sirius
fa: شعرای یمانی

en: Arcturus
fa: سماک رامح(نگهبان شمال)

en: Capella
fa: سروش(بُزبان)

en: Vega
fa: کرکس نشسته(نَسر واقع)

en: Deneb
fa: ذنب دجاجه(دم ماکیان)

en: Altair
fa: کرکس پرنده(نَسر طایر)

en: Andromeda Galaxy
fa: کهکشان آندرومدا

en: Hercules Cluster
fa: خوشه کروی هرکول

en: Orion Nebula
fa: سحابی منظومۀ جبار

en: Eta Carinae Nebula
fa: سحابی اِتاشاه‌تخته

en: 47 Tucanae Cluster
fa: خوشه کروی 47 توکانا

en: Aries
fa: حَمَل

en: Taurus
fa: ثور

en: Gemini
fa: جوزا

en: Cancer
fa: سرطان

en: Leo
fa: اسد

en: Virgo
fa: سنبله

en: Libra
fa: میزان

en: Scorpius
fa: عقرب

en: Sagittarius
fa: قوس

en: Capricornus
fa: جَدی

en: Aquarius
fa: دلو

en: Pisces
fa: حوت

en: Favorites
fa: برگزیده‌ها

en: Show 1
fa: نمایش 1

en: Remove Labels and Images
fa: حذف برچسبها و تصاویر

en: Cleanup Screen
fa: پاک کردن صفحه نمایش
