stellarium-remotecontrol - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Synodic month
sl: Sinodalni mesec

en: Tropical year
sl: Tropsko leto

en: Earth
sl: Zemlja

en: Pluto
sl: Pluton

en: Show planet markers
sl: Prikaži označbe za planete

en: Show planet orbits
sl: Prikaži navidezne poti planetov

en: Scale Moon:
sl: Velikost Lune:

en: Planetary Nebulae
sl: Planetarne meglice

en: Labels and markers
sl: Oznake in označbe

en: Use associated planet and position
sl: Uporabi pridruženi planet in položaj

en: Sirius
sl: Sirij

en: Arcturus
sl: Arktur

en: Capella
sl: Kapela

en: Andromeda Galaxy
sl: Andromedina galaksija

en: Hercules Cluster
sl: Herkulesova kopica

en: Orion Nebula
sl: Orionova meglica

en: Aries
sl: Oven

en: Taurus
sl: Bik

en: Gemini
sl: Dvojčka

en: Cancer
sl: Rak

en: Leo
sl: Lev

en: Virgo
sl: Devica

en: Libra
sl: Tehtnica

en: Scorpius
sl: Škorpion

en: Sagittarius
sl: Strelec

en: Capricornus
sl: Kozorog

en: Aquarius
sl: Vodnar

en: Pisces
sl: Ribi
