stellarium-remotecontrol - en to lt translation catalogue (183 entries)

en: Could not retrieve action list
lt: Nepavyko gauti veiksmų sąrašo

en: Action '%1' not accepted by server:
lt: Veiksmas '%1' nepriimtas serverio:

en: Error sending action '%1' to server:
lt: Klaida siunčiant veiksmą '%1' į serverį:

en: Error performing search
lt: Klaida vykdant paiešką

en: Could not retrieve country list
lt: Nepavyko gauti šalių sąrašo

en: Could not retrieve planet list
lt: Nepavyko gauti planetų sąrašo

en: Could not retrieve property list
lt: Nepavyko gauti savybių sąrašo

en: Property '%1' not accepted by server:
lt: Savybė '%1' nepriimama serverio:

en: Error sending property '%1' to server:
lt: Klaida siunčiant savybę '%1' į serverį:

en: Error sending command to server:
lt: Klaida siunčiant komandą į serverį:

en: Could not retrieve script list
lt: Nepavyko gauti scenarijų sąrašo

en: querying
lt: užklausa vykdoma

en: Error (%1)
lt: Klaida (%1)

en: Error performing Simbad lookup
lt: Klaida vykdant Simbad paiešką

en: idle
lt: neveiklus

en: Error loading object types
lt: Klaida įkeliant objekto tipus

en: Error getting object list
lt: Klaida gaunant objektų sąrašą

en: waiting
lt: laukiama

en: Could not retrieve projection list
lt: Nepavyko gauti projekcijų sąrašo

en: Could not retrieve landscape list
lt: Nepavyko gauti kraštovaizdžių sąrašo

en: -none-
lt: -nėra-

en: (Currently loading: %1)
lt: (Dabar įkeliama: %1)

en: Could not retrieve Scenery3d list
lt: Nepavyko gauti Scenery3d sąrašo

en: on
lt: ij.

en: off
lt: išj.

en: Show All Items
lt: Rodyti visus elementus

en: Input did not match any item
lt: Įvestis neatitiko jokio elemento

en: No current selection
lt: Nėra dabartinio pasirinkimo

en: Stellarium remote control plugin
lt: Stellarium nuotolinio valdymo įskiepis

en: Please wait, loading
lt: Palaukite, kraunama

en: Stellarium remote control
lt: Stellarium nuotolinis valdymas

en: Main controls
lt: Pagrindiniai valdymo elementai

en: Actions and scripts
lt: Veiksmai ir scenarijai

en: Pause
lt: Pauzė

en: Time jumps
lt: Laiko šuoliai

en: Solar hour
lt: Saulės valanda

en: Solar day
lt: saulės diena

en: Solar week
lt: Saulės savaitė

en: Calendar year
lt: Kalendoriniai metai

en: 10 Calendar years
lt: 10 Kalendorinių metų

en: 100 Calendar years
lt: 100 Kalendorinių metų

en: Sidereal year
lt: Žvaigždiniai metai

en: Sidereal century
lt: Žvaigždinis šimtmetis

en: Synodic month
lt: Sinodinis mėnuo

en: Draconic month
lt: Drakoniškasis mėnuo

en: Draconic year
lt: Drakoniškieji metai

en: Anomalistic month
lt: Anomalusis mėnuo

en: Anomalistic year
lt: Anomalieji metai

en: Anomalistic century
lt: Anomalusis šimtmetis

en: Mean tropical month
lt: Vidutinis atogrąžinis mėnuo

en: Mean tropical year
lt: Vidutiniai atogrąžiniai metai

en: Mean tropical century
lt: Vidutinis atogrąžinis šimtmetis

en: Tropical year
lt: Atogrąžiniai metai

en: Julian year
lt: Metai pagal Julijų

en: Julian century
lt: Šimtmetis pagal Julijų

en: Gaussian year
lt: Metai pagal Gausą

en: View towards horizon at Azimuth
lt: Vaizdas link horizonto Azimute

en: Vertical View offset
lt: Vertikalus rodinio poslinkis

en: Enter search term. Use TAB to navigate results.
lt: Įveskite paieškos terminą. Naudokite TAB, kad naršytumėte rezultatus.

en: Select and focus
lt: Pasirinkite ir pažymėkite

en: Select current item
lt: Pasirinkti esamą elementą

en: Selection mode
lt: Pasirinkimo režimas

en: Center on object
lt: Centruoti į objektą

en: Center and zoom to object
lt: Centruokite ir priartinkite objektą

en: Just mark the object
lt: Tiesiog pažymėk objektą

en: Quick select
lt: Greitasis pasirinkimas

en: Earth
lt: Žemė

en: Pluto
lt: Plutonas

en: Current selection
lt: Dabartinis pasirinkimas

en: Milky Way brightness:
lt: Paukščių tako ryškumas:

en: Dbl. stars
lt: Dvgb. žvaigždės

en: Var. stars
lt: Knt. žvaigždės

en: Digitized Sky Survey
lt: Skaitmeninė dangaus apžvalga

en: HiPS Survey
lt: HiPS apklausa

en: Include nutation
lt: Įtraukti nutaciją

en: Include parallax
lt: Įtraukti paralaksą

en: Include aberration
lt: Įtraukti aberaciją

en: Show planet markers
lt: Rodyti planetų užuominas

en: Show planet orbits
lt: Rodyti planetų orbitas

en: Show planet orbits only
lt: Rodyti tik planetų orbitas

en: Show orbit for selected planet
lt: Rodyti  pasirinktos planetos orbitą

en: Show planet trails
lt: Rodyti planetų takus

en: Show trail only for selected planet
lt: Rodyti  tik pasirinktos planetos takelį

en: Scale Moon:
lt: Masteliuoti Mėnulį:

en: Scale Sun:
lt: Masteliuoti Saulę:

en: Scale Planets:
lt: Masteliuoti planetas:

en: Scale minor bodies:
lt: Mažesnių kūnų mastelis:

en: Mark minor bodies:
lt: Pažymėti mažuosius kūnus:

en: Bortle class:
lt: Bortle klasė:

en: Extinction Coefficient:
lt: Ekstinkcijos koeficientas:

en: Only extinction/refraction, no blue skylight
lt: Tik ekstinkcija/refrakcija, be mėlyno dangaus šviesų.

en: Suppress scattering
lt: Slopinti sklaidą

en: Shooting Stars
lt: Krintančios žvaigždės

en: Instantaneous circles of earth´s axis on its motion around ecliptical poles. Displayed on Earth only.
lt: Žemės ašies judėjimo aplink ekliptikos polius momentiniai apskritimai  . Rodoma tik Žemėje.

en: Center
lt: Centras

en: Solstices
lt: Saulėgrįžos

en: Crossquarters
lt: Kryžminiai ketvirčiai

en: Major Standstill
lt: Didysis sustojimas

en: Minor Standstill
lt: Mažasis sustojimas

en: Line width:
lt: Linijos storis:

en: Current Planet:
lt: Dabartinė planeta:

en: Catalogue of Reflection Nebulae (Van den Bergh, 1966)
lt:  Atspindžio ūkų katalogas(Van den Bergh, 1966)

en: Catalogue of southern stars embedded in nebulosity (van den Bergh+, 1975)
lt: Pietinių žvaigždžių,  įterptų į ūkus katalogas (van den Bergh+, 1975)

en: Objects without identifier
lt: Objektai be identifikatoriaus

en: Open Star clusters
lt: Padrikieji žvaigždžių spiečiai

en: Globular Star clusters
lt: Kamuoliniai žvaigždžių spiečiai

en: Bright Nebulae
lt: Ryškūs ūkai

en: Dark Nebulae
lt: Tamsieji ūkai

en: Planetary Nebulae
lt: Planetiškieji Ūkai

en: Labels and markers
lt: Pavadinimai ir žymos

en: Limit angular size (arcmin):
lt: Ribokite kampinį dydį (arcmin):

en: Use associated planet and position
lt: Naudoti susijusią planetą ir poziciją

en: Show landscape labels
lt: Rodyti kraštovaizdžio žymes

en: Show illumination
lt: Rodyti apšvietimą

en: Current landscape
lt: Dabartinis kraštovaizdis

en: Label constellations with font size
lt: Žymėti žvaigždynus šrifto dydžiu

en: Show lines with thickness
lt: Rodyti linijas su storio nustatymu

en: Label asterisms with font size
lt: Žymėti asterizmus šrifto dydžiu

en: Show asterisms with thickness
lt: Rodyti asterizmus su storio nustatymu

en: Show ray helpers with thickness
lt: Rodyti spindulio pagalbininkus su storio nustatymu

en: Show art in brightness
lt: Rodyti meną šviesume

en: Show boundaries with thickness
lt: Rodyti ribas su storio nustatymu

en: Show zodiac with thickness
lt: Rodyti zodiaką su storiu

en: Show lunar stations/mansions with thickness
lt: Rodyti Mėnulio stotis / dvarus su storiu

en: Short labels
lt: Trumpos žymos

en: Constellation selection isolated
lt: Žvaigždyno pasirinkimas izoliuotas

en: Only last selected
lt: Tik paskutinis pasirinktas

en: Current sky culture
lt: Dabartinė dangaus kultūra

en: Active script:
lt: Aktyvus scenarijus:

en: Run selected script
lt: Vykdyti pasirinktą scenarijų

en: Stop current script
lt: Sustabdyti esamą scenarijų

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Run/toggle action
lt: Vykdyti/perjungti veiksmą

en: Planet map
lt: Planetų žemėlapis

en: Planet map pointer
lt: Planetos žemėlapio rodyklė

en: Type to search location
lt: Įveskite paieškos vietą

en: Interaction
lt: Sąveika

en: Current scene:
lt: Dabartinė scena:

en: View controls
lt: Peržiūrėti valdiklius

en: Movement controls
lt: Judesio valdymas

en: Torchlight
lt: Žibintuvėlis

en: Scene selection
lt: Scenos pasirinkimas

en: Load selected scene
lt: Įkelti pasirinktą sceną

en: No response from server
lt: Nėra atsakymo iš serverio

en: No response from server for %1 seconds. Is Stellarium still running?
lt: Nėra atsakymo iš serverio jau %1 sek.. Ar Stellarium vis dar veikia?

en: Time Jump
lt: Laiko šuoliai

en: Grids
lt: Tinkleliai

en: Up/Left
lt: Aukštyn/Kairėn

en: Up
lt: Aukštyn

en: Up/Right
lt: Aukštyn/Dešinėn

en: Left
lt: Kairėn

en: Focus on selected object
lt: Susitelkite į pasirinktą objektą.

en: Focus on selection
lt: Susikoncentruokite į pasirinkimą.

en: Right
lt: Dešinėn

en: Down/Left
lt: Žemyn/Kairėn

en: Down
lt: Žemyn

en: Down/Right
lt: Žemyn/Dešinėn

en: Sirius
lt: Sirijus

en: Arcturus
lt: Arktūras

en: Capella
lt: Kapela

en: Deneb
lt: Denebas

en: Altair
lt: Altayras

en: Andromeda Galaxy
lt: Andromedos galaktika

en: Hercules Cluster
lt: Heraklio spiečius

en: Orion Nebula
lt: Oriono ūkas

en: Eta Carinae Nebula
lt: Eta Carinae  ūkas

en: 47 Tucanae Cluster
lt: 47 Tucanae spiečius

en: Aries
lt: Avinas

en: Taurus
lt: Jautis

en: Gemini
lt: Dvyniai

en: Cancer
lt: Vėžys

en: Leo
lt: Liūtas

en: Virgo
lt: Mergelė

en: Libra
lt: Svarstyklės

en: Scorpius
lt: Skorpionas

en: Sagittarius
lt: Šaulys

en: Capricornus
lt: Ožiaragis

en: Aquarius
lt: Vandenis

en: Pisces
lt: Žuvys

en: Favorites
lt: Mėgstamiausi

en: Show 1
lt: Rodyti 1

en: Remove Labels and Images
lt: Pašalinkite etiketes ir paveikslėlius.

en: Cleanup Screen
lt: Ekrano valymas
