stellarium-remotecontrol - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Show planet markers
lv: Attēlot planētu apzīmējumus

en: Show planet orbits
lv: Attēlot planētu orbītas

en: Extinction Coefficient:
lv: Ekstinkcijas koeficients:

en: Sirius
lv: Sīriuss

en: Arcturus
lv: Arkturs

en: Capella
lv: Kapella

en: Deneb
lv: Denebs

en: Altair
lv: Altairs

en: Andromeda Galaxy
lv: Andromedas galaktika

en: Aries
lv: Auns

en: Taurus
lv: Vērsis

en: Gemini
lv: Dvīņi

en: Cancer
lv: Vēzis

en: Leo
lv: Lauva

en: Virgo
lv: Jaunava

en: Libra
lv: Svari

en: Scorpius
lv: Skorpions

en: Sagittarius
lv: Strēlnieks

en: Capricornus
lv: Mežāzis

en: Aquarius
lv: Ūdensvīrs

en: Pisces
lv: Zivis
