stellarium-remotecontrol - en to uk translation catalogue (187 entries)

en: Could not retrieve action list
uk: Не вдалося отримати список дій

en: Action '%1' not accepted by server:
uk: Дію «%1» не прийнято сервером:

en: Error sending action '%1' to server:
uk: Помилка під час спроби надіслати дію «%1» на сервер:

en: Error performing search
uk: Помилка під час спроби виконати пошук

en: Could not retrieve country list
uk: Не вдалося отримати список країн

en: Could not retrieve planet list
uk: Не вдалося отримати список планет

en: Could not retrieve property list
uk: Не вдалося отримати список властивостей

en: Property '%1' not accepted by server:
uk: Властивість «%1» не прийнято сервером:

en: Error sending property '%1' to server:
uk: Помилка під час надсилання властивості «%1» на сервер:

en: Error sending command to server:
uk: Помилка під час спроби надсилання команди на сервер:

en: Could not retrieve script list
uk: Не вдалося отримати список сценаріїв

en: querying
uk: опитуємо

en: Error (%1)
uk: Помилка (%1)

en: Error performing Simbad lookup
uk: Помилка під час спроби виконати пошук Simbad

en: idle
uk: бездіяльність

en: Error loading object types
uk: Помилка під час спроби завантажити типи об’єктів

en: Error getting object list
uk: Помилка під час отримання списку об’єктів

en: waiting
uk: очікування

en: Could not retrieve projection list
uk: Не вдалося отримати список проєкцій

en: Could not retrieve landscape list
uk: Не вдалося отримати список ландшафтів

en: -none-
uk: -немає-

en: (Currently loading: %1)
uk: (Зараз завантажуємо: %1)

en: Could not retrieve Scenery3d list
uk: Не вдалося отримати список Scenery3d

en: on
uk: увімкн.

en: off
uk: вимкн.

en: Show All Items
uk: Показати всі елементи

en: Input did not match any item
uk: Введене не відповідає жодному з елементів

en: No current selection
uk: Зараз нічого не позначено

en: Stellarium remote control plugin
uk: Додаток віддаленого керування Stellarium

en: Please wait, loading
uk: Будь ласка, зачекайте, завантажуємо

en: Stellarium remote control
uk: Віддалене керування Stellarium

en: Main controls
uk: Основні засоби керування

en: DSO
uk: Віддалений об’єкт

en: Actions and scripts
uk: Дії і сценарії

en: Pause
uk: Пауза

en: Time jumps
uk: Переходи за часом

en: Solar hour
uk: Сонячна година

en: Solar day
uk: Солярний день

en: Solar week
uk: Сонячний тиждень

en: Calendar year
uk: Календарний рік

en: 10 Calendar years
uk: 10 календарних років

en: 100 Calendar years
uk: 100 календарних років

en: Sidereal year
uk: Сидеричний рік

en: Sidereal century
uk: Сидеричне століття

en: Synodic month
uk: Синодичний місяць

en: Draconic month
uk: Драконічний місяць

en: Draconic year
uk: Драконічний рік

en: Anomalistic month
uk: Аномалістичний місяць

en: Anomalistic year
uk: Аномалістичний рік

en: Anomalistic century
uk: Аномалістичне століття

en: Mean tropical month
uk: Середній тропічний місяць

en: Mean tropical year
uk: Середній тропічний рік

en: Mean tropical century
uk: Середнє тропічне століття

en: Tropical year
uk: Тропічний рік

en: Julian year
uk: Юліанський рік

en: Julian century
uk: Юліанське століття

en: Gaussian year
uk: Гаусів рік

en: View towards horizon at Azimuth
uk: Погляд на горизонт за азимутом

en: Vertical View offset
uk: Зсув вертикального перегляду

en: Enter search term. Use TAB to navigate results.
uk: Вкажіть ключ пошуку. Для навігації результатами використовуйте Tab.

en: Select and focus
uk: Позначити і фокусувати

en: Select current item
uk: Позначити поточний пункт

en: Selection mode
uk: Режим вибору

en: Center on object
uk: Центрувати на об’єкті

en: Center and zoom to object
uk: Центрувати і збільшити об’єкт

en: Just mark the object
uk: Лише позначити об’єкт

en: Quick select
uk: Швидке позначення

en: Earth
uk: Земля

en: Pluto
uk: Плутон

en: Current selection
uk: Поточне позначене

en: Milky Way brightness:
uk: Яскравість Чумацького Шляху:

en: Dbl. stars
uk: Подв. зірки

en: Var. stars
uk: Змін. зірки

en: HIP
uk: ГІП

en: Digitized Sky Survey
uk: Цифровий огляд неба (DSS)

en: HiPS Survey
uk: Огляд HiPS

en: Include nutation
uk: Включити нутацію

en: Include parallax
uk: Включити паралакс

en: Include aberration
uk: Включити аберацію

en: Show planet markers
uk: Показати позначки планет

en: Show planet orbits
uk: Показати орбіти планет

en: Show planet orbits only
uk: Показувати лише орбіти планет

en: Show orbit for selected planet
uk: Показати орбіту позначеної планети

en: Show planet trails
uk: Показувати траєкторії планет

en: Show trail only for selected planet
uk: Показати траєкторію лише для позначеної планети

en: Scale Moon:
uk: Масштаб Місяця:

en: Scale Sun:
uk: Масштаб Сонця:

en: Scale Planets:
uk: Масштаб планет:

en: Scale minor bodies:
uk: Масштабування малих тіл:

en: Mark minor bodies:
uk: Позначати малі тіла:

en: Bortle class:
uk: Клас за Бортлем:

en: Extinction Coefficient:
uk: Коефіцієнт поглинання:

en: Only extinction/refraction, no blue skylight
uk: Лише зникнення/рефракція, без небесної синяви

en: Suppress scattering
uk: Придушити розсіювання

en: Shooting Stars
uk: Метеори

en: ZHR:
uk: ЗГЧ:

en: Instantaneous circles of earth´s axis on its motion around ecliptical poles. Displayed on Earth only.
uk: Кола на вісі Землі під час її руху навколо полюсів екліптики. Буде показано лише на Землі.

en: Center
uk: Центр

en: Solstices
uk: Солнцестояння

en: Crossquarters
uk: Квартальні дні

en: Major Standstill
uk: Основна зупинка

en: Minor Standstill
uk: Мінорна зупинка

en: Line width:
uk: Товщина лінії:

en: Current Planet:
uk: Поточна планета:

en: Catalogue of Reflection Nebulae (Van den Bergh, 1966)
uk: Каталог відбивних туманностей (Ван ден Берг, 1966)

en: Catalogue of southern stars embedded in nebulosity (van den Bergh+, 1975)
uk: Каталог зірок південного неба, які вбудовано у туманності (Van den Bergh та інші, 1975)

en: Objects without identifier
uk: Об'єкти без ідентифікатора

en: Open Star clusters
uk: Розсіяні скупчення

en: Globular Star clusters
uk: Кулясті скупчення

en: Bright Nebulae
uk: Яскраві туманності

en: Dark Nebulae
uk: Темні туманності

en: Planetary Nebulae
uk: Планетарні туманності

en: Labels and markers
uk: Мітки і позначки

en: Limit angular size (arcmin):
uk: Обмеження на кутовий розмір (кут. мін.):

en: Use associated planet and position
uk: Використовувати пов'язані планети та позиції

en: Show landscape labels
uk: Показувати мітки ландшафтів

en: Show illumination
uk: Показати освітлення

en: Current landscape
uk: Поточний ландшафт

en: Label constellations with font size
uk: Мітки сузір'їв із розміром шрифту

en: Show lines with thickness
uk: Показувати лінії із товщиною

en: Label asterisms with font size
uk: Мітки астеризмів із розміром шрифту

en: Show asterisms with thickness
uk: Показувати астеризми із товщиною

en: Show ray helpers with thickness
uk: Показувати лінії променів із товщиною

en: Show art in brightness
uk: Показувати малюнки яскравими

en: Show boundaries with thickness
uk: Показувати межі із товщиною

en: Show zodiac with thickness
uk: Показувати зодіак із товщиною

en: Show lunar stations/mansions with thickness
uk: Показувати місячні станції із товщиною

en: Short labels
uk: Короткі мітки

en: Constellation selection isolated
uk: Окремий вибір сузір’їв

en: Only last selected
uk: Лише останнє позначене

en: Current sky culture
uk: Поточна картина неба

en: Active script:
uk: Поточний сценарій:

en: Run selected script
uk: Виконати позначений сценарій

en: Stop current script
uk: Припинити виконання поточного сценарію

en: Actions
uk: Дії

en: Run/toggle action
uk: Виконати/Перемкнути дію

en: Planet map
uk: Карта планети

en: Planet map pointer
uk: Вказівник на карті планети

en: Type to search location
uk: Введіть щось, щоб знайти місце

en: Interaction
uk: Взаємодія

en: Current scene:
uk: Поточна сцена:

en: View controls
uk: Керування переглядом

en: Movement controls
uk: Керування рухом

en: Torchlight
uk: Місцеве освітлення

en: Scene selection
uk: Вибір сцени

en: Load selected scene
uk: Завантажити позначену сцену

en: No response from server
uk: Немає відповіді від сервера

en: No response from server for %1 seconds. Is Stellarium still running?
uk: Сервер не відповідає уже протягом %1 секунд. Stellarium ще працює?

en: Time Jump
uk: Часовий перехід

en: Grids
uk: Сітки

en: Up/Left
uk: Вгору/Ліворуч

en: Up
uk: Вгору

en: Up/Right
uk: Вгору/Праворуч

en: Left
uk: Ліворуч

en: Focus on selected object
uk: Фокусувати на позначеному об’єкті

en: Focus on selection
uk: Фокусувати на позначеному

en: Right
uk: Праворуч

en: Down/Left
uk: Вниз/Ліворуч

en: Down
uk: Вниз

en: Down/Right
uk: Вниз/Праворуч

en: Sirius
uk: Сіріус

en: Arcturus
uk: Арктур

en: Capella
uk: Капелла

en: Vega
uk: Вега

en: Deneb
uk: Денеб

en: Altair
uk: Альтаїр

en: Andromeda Galaxy
uk: Туманність Андромеди

en: Hercules Cluster
uk: Скупчення у Геркулесі

en: Orion Nebula
uk: Туманність Оріона

en: Eta Carinae Nebula
uk: Туманність Киля

en: 47 Tucanae Cluster
uk: Скупчення 47 Тукана

en: Aries
uk: Овен

en: Taurus
uk: Телець

en: Gemini
uk: Близнюки

en: Cancer
uk: Рак

en: Leo
uk: Лев

en: Virgo
uk: Діва

en: Libra
uk: Терези

en: Scorpius
uk: Скорпіон

en: Sagittarius
uk: Стрілець

en: Capricornus
uk: Козоріг

en: Aquarius
uk: Водолій

en: Pisces
uk: Риби

en: Favorites
uk: Вибране

en: Show 1
uk: Перший показ

en: Remove Labels and Images
uk: Вилучити мітки і зображення

en: Cleanup Screen
uk: Очистити екран
