kstars - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Star Name
km: ឈ្មោះ​ផ្គាយ

en: Planet Name
km: ឈ្មោះ​ភព

en: Equator
km: អេក្វាទ័រ

en: Compass Labels
km: ស្លាក​ត្រីវិស័យ

en: Info Box Text
km: អត្ថបទ​ប្រអប់​ព័ត៌មាន

en: Info Box Selected
km: ប្រអប់​ព័ត៌មាន​ដែល​បាន​ជ្រើស

en: Info Box Background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​ប្រអប់​ព័ត៌មាន

en: User Labels
km: ស្លាក​អ្នក​ប្រើ

[ctx: use 'star chart' color scheme]
en: Star Chart
km: គំនូស​តាង​ផ្កាយ

en: A file named "%1" already exists. Overwrite it?
km: ឯកសារ​ដែល​មាន​ឈ្មោះ​"%1" មាន​រួច​ហើយ ។ សសេរ​ជាន់​លើវាឬ?

en: Show image of
km: បង្ហាញ​រូបភាព​​នៃ

en: Ignore
km: មិន​អើពើ

en: Major Axis
km: អ័ក្ស​ធំ

en: Minor Axis
km: អ័ក្ស​តូច

en: Position Angle
km: មុំ​ទីតាំង

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, convFilter)
en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Update)
en: Update
km: ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update Count
km: ចំនួន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព
