plasma-desktop - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Desktop
ast: Escritoriu

en: Documents
ast: Documentos

en: Downloads
ast: Descargues

en: Music
ast: Música

en: Pictures
ast: Imáxenes

en: Videos
ast: Vídeos

en: Templates
ast: Plantíes
