plasma-desktop - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Other…
az: Digər...

note: i18n: ectx: label, entry (browserApplication), group (General)
en: Default web browser
az: Standart Veb Bələdçi

en: Select default archive manager
az: Standart arxiv menecerini seç

en: Select default browser
az: Standart Veb Bələdçini seçin

en: Select default e-mail client
az: Standart e-poçt müştərisini seçin

en: Select default file manager
az: Standart Fayl Menecerini seçin

en: Select default map
az: Standart xəritəni seçin

en: Select default image viewer
az: Standart şəkilə baxış tətbiqini seç

en: Select default music player
az: Standart musiqi oynadıcını seç

en: Select default PDF viewer
az: Standart PDF faylına baxış tətbiqini seç

en: Select default dialer application
az: Standart nömrə yığımı tətbiqini seçin

en: Select default terminal emulator
az: Standart Terminal tətbiqini seçin

en: Select default text editor
az: Standart mətn redaktorunu seç

en: Select default video player
az: Standart video oynadıcını seç

en: Details
az: Təfərrüatlar

en: This application does not advertise support for the following file types:
az: Bu tətbiq aşağıdakı fayl növlərini dəstəklədiyini göstərmir:

[ctx: @action:button]
en: Force Open Anyway
az: İstınilən halda açmaq

en: The following file types are still associated with a different application:
az: Aşağıdakı fayl növləri hələ də müxtəlif tətbiqlər ilə əlaqəlidir:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 associated with %2
az: %1, %2 ilə əlaqəlidir

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Re-assign-all to %1
az: Hamısını %1 ilə yenidən əlaqələndir

en: Change file type association manually
az: Fayl növü əlaqəsini əl ilə dəyiş

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
az: Belə görünür ki, "%1" aşağıdakı fayl növlərinin bu qəbildən olan tətbiq ilə əlaqələndirilməsini dəstəkləmir: %2

[ctx: Internet related application’s category’s name]
en: Internet
az: İnternet

en: Web browser:
az: Veb Bələdçi:

en: Email client:
az: E-Poçt müştərisi:

[ctx: Default phone app]
en: Dialer:
az: Nömrə yığımı:

en: Image viewer:
az: Şəkilə baxış:

en: Music player:
az: Musiqi oynadıcı:

en: Video player:
az: Video oynadıcı:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
az: Sənədlər

en: Text editor:
az: Mətn Redaktoru:

en: PDF viewer:
az: PDF faylına baxış:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
az: Xidməti tətbiqlər

en: File manager:
az: Fayl meneceri:

en: Terminal emulator:
az: Terminal emulyatoru:

en: Archive manager:
az: Arxiv meneceri:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
az: Xəritə:
