plasma-desktop - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Desktop
az: İş masası

en: Documents
az: Sənədlər

en: Downloads
az: Yükləmələr

en: Music
az: Musiqilər

en: Pictures
az: Şəkillər

en: Videos
az: Videolar

en: Public
az: İctimai

en: Templates
az: Şablonlar

en: Desktop path:
az: İş masası yolu:

en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
az: Bu qovluq İş masasında gördüyünüz bütün fayllardan ibarətdir. İstəsəniz bu qovluğun yerini dəyişdirə bilərsiniz və tərkibindəkilər avtomatik olaraq yeni yerə köçəcəkdir.

en: Documents path:
az: Sənədlər yolu:

en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
az: Bu qovluq sənədləri yükləmək və ya saxlamaq üçün standart olaraq istifadə ediləcəkdir.

en: Downloads path:
az: Yükləmələr yolu:

en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
az: Yüklənənləri saxlamaq üçün bu qovluq standart olaraq istifadə olunacaq.

en: Videos path:
az: Videolar yolu:

en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
az: Bu qovluq videoları yükləmək və ya saxlamaq üçün standart olaraq istifadə ediləcəkdir.

en: Pictures path:
az: Şəkillərə yol:

en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
az: Bu qovluq, adətən şəkilləri yükləmək və ya saxlamaq üçün istifadə olunacaq.

en: Music path:
az: Musiqilərə yol:

en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
az: Bu qovluq standart olaraq musiqi yükləmək və ya saxlamaq üçün istifadə olunacaq.

en: Public path:
az: Ümumi yol:

en: Templates path:
az: Şablonlar yolu:

en: This folder will be used by default to load or save templates from or to.
az: Bu qovluq standart olaraq şablonları yükləmək və ya saxlamaq üçün istifadə olunacaq.

[ctx: @action:button]
en: Choose new location
az: Yeni yer seç
