plasma-desktop - en to az translation catalogue (9 entries)

en: None
az: Heç biri

en: No splash screen will be shown
az: Açılış ekranı göstərilməyəcək

en: You cannot delete the currently selected splash screen
az: Cari seçilmiş açılış ekranını silə bilməzsiniz

note: i18n: ectx: label, entry (engine), group (KSplash)
en: For future use
az: Gələcəkdə istifadə üçün

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (KSplash)
en: Name of the current splash theme
az: Cari açılış mövzusunun adı

en: &Get New…
az: &Yenisini əldə et...

en: Failed to show the splash screen preview.
az: Açılış ekranını önizləməsi göstərilə bilmədi.

en: Preview Splash Screen
az: Aşılış ekranına öncədən baxış

en: Uninstall
az: Silin
