plasma-desktop - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Primary (default)
az: İlkin (standart)

en: Portrait
az: Portret

en: Landscape
az: Albom

en: Inverted Portrait
az: Portretin əksi

en: Inverted Landscape
az: Albomun əksi

en: Follow the active screen
az: Aktiv ekranı izləmək

en: Fit to Output
az: Çıxışa uyğun

en: Fit Output in tablet
az: Planşetdə çıxışa uyğun

en: Custom size
az: Xüsusi ölçü

en: No drawing tablets found.
az: Rəsm planşetləri tapılmadı.

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
az: Cihaz:

en: Target display:
az: Hədəf ekranı:

en: Orientation:
az: İstiqamət:

en: Left-handed mode:
az: Sol əl rejimi:

en: Area:
az: Sahə:

en: Resize the tablet area
az: Planşet sahəsininin ölçüsünü dəyişin

[ctx: @option:check]
en: Lock aspect ratio
az: Tərəflərin nisbətini kilidləyin

en: Tool Button 1
az: Alət düyməsi 1

en: Tool Button 2
az: Alət düyməsi 2

en: Tool Button 3
az: Alət düyməsi 3

[ctx: @label:listbox The pad we are configuring]
en: Pad:
az: Panel:

en: None
az: Heç nə

en: Button %1:
az: Düymə %1:
