plasma-desktop - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Automatic
az: Avtomatik

en: No touchscreens found
az: Toxunma paneli tapılmadı

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
az: Cihaz:

en: Enabled:
az: Aktivdir:

en: Target display:
az: Hədəf ekran:
