plasma-desktop - en to az translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, kmessagewidget)
en: These settings adjust the QtQuick settings used by Plasma. Only adjust if you know what you are doing.
az: Bu parametrlər Plazmanın istifadə etdiyi QtQuick parametrlərini tənzimləyir. Yalnız nə etdiyinizi bilirsinizsə tənzimləyin.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rendering Backend:
az: Göstəriş modelləri

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SceneGraphBackend) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Automatic
az: Avtomatik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SceneGraphBackend)
en: Software
az: Proqram Təminatı

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Render Loop:
az: Göstəriş dövrəsi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Basic
az: Əsas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Threaded
az: Çoxşaxəli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ForceGlCoreProfile)
en: Force
az: Məcburi istifadə
