plasma-desktop - en to az translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:button]
en: Restore All Minimized Windows
az: Bütün yığılmış pəncərələri açın

[ctx: @action:button]
en: Minimize All Windows
az: Bütün pəncərələri yığın

[ctx: @info:tooltip]
en: Restores the previously minimized windows
az: Sonuncu yığılmış pəncərələri bərpa edin

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
az: Bütün pəncərələri yığmaqla iş masasını göstərir

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
az: İş masasına baxış

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
az: İş masasına baxışı dayandırın

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
az: Pəncərələri öz əsas mövqeylərinə köçürür

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
az: Pəncərələri kənara çəkməklə iş masasını müvəqqəti olaraq göstərir
