plasma-desktop - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Favorite Plugins
bg: Предпочитане приставки

en: Available Plugins
bg: Налични приставки

en: Configure KRunner…
bg: Конфигуриране на KRunner…

en: Get New Plugins…
bg: Изтегляне на нови приставки…

en: Enable or disable plugins (used in KRunner, Application Launcher, and the Overview effect). Mark plugins as favorites and arrange them in order you want to see them.
bg: Активиране или деактивиране на приставки (използвани в KRunner, Стартер на приложение и Визуализация). Маркирайте приставките като предпочитани и ги подредете както искате да ги видите.

en: Remove from favorites
bg: Премахване от Предпочитани

en: Add to favorites
bg: Добавяне в Предпочитани

[ctx: @info:status]
en: Failed to run install script in terminal <message>%1</message>
bg: Неуспешно изпълнение на инсталационния скрипт в терминал "%1"

[ctx: @info]
en: Installation executed successfully, you may now close this window
bg: Инсталирането е успешно, можете да затворите този прозорец

[ctx: @info]
en: Uninstallation executed successfully, you may now close this window
bg: Деинсталирането е успешно, можете да затворите този прозорец

en: Failed to copy file %1 to %2
bg: Неуспешно копиране на  файл %1 в %2

[ctx: @info]
en: Failed to remove file %1:<nl/>%2
bg: Неуспешно премахване на файл %1:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: KRunner plugin installation failed
bg: Инсталирането на приставка за KRunner е неуспешно

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
bg: Команда за изпълнение: install или uninstall.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
bg: Път до архив.

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a visual confirmation dialog
bg: Без показване на диалогов прозорец за потвърждение

[ctx: @info]
en: No PackageKit support
bg: Няма PackageKit поддръжка

[ctx: @title:window]
en: Confirm Installation
bg: Потвърждаване на инсталирането

[ctx: @info]
en: You are about to install a binary package. You should only install these from a trusted author/packager.
bg: На път сте да инсталирате двоичен пакет. Трябва да ги инсталирате само от доверен автор / дистрибутор.

[ctx: @action:button]
en: Accept Risk And Continue
bg: Приемане на риска и продължаване

[ctx: @action:button]
en: View File
bg: Преглед на файл

[ctx: @info]
en: The mime type %1 is not supported by the packagekit backend
bg: Mime тип %1 не се поддържа от packagekit бекенд

[ctx: @info]
en: This plugin executes the following command for starting the "%1" service:<nl/>%2
bg: Тази приставка изпълнява следната команда за стартиране на услугата "%1":<nl/>%2

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
bg: Тази приставка не предоставя скрипт за деинсталиране. Моля, свържете се с автора. Можете да опитате да инсталирате приставката ръчно. <nl/> Ако не се чувствате способни или комфортно с това, щракнете върху <interface> Отказ </interface> сега.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
bg: Тази приставка не предоставя скрипт за деинсталиране. Моля, свържете се с автора. Можете да опитате да инсталирате приставката ръчно. Моля, погледнете README за инструкции от автора. <nl/> Ако не се чувствате способни или комфортно с това, щракнете върху <interface> Отказ </interface> сега.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
bg: Тази приставка не предоставя скрипт за инсталиране. Моля, свържете се с автора. Можете да опитате да инсталирате приставката ръчно. <nl/> Ако не се чувствате способни или комфортно с това, щракнете върху <interface> Отказ </interface> сега.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
bg: Тази приставка не предоставя скрипт за инсталиране. Моля, свържете се с автора. Можете да опитате да инсталирате приставката ръчно. Моля, погледнете README за инструкции от автора. <nl/> Ако не се чувствате способни или комфортно с това, щракнете върху <interface> Отказ </interface> сега.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
bg: Тази приставка използва скрипт за инсталация, който може да представлява риск за сигурността. Моля, разгледайте цялото съдържание на приставката, преди да я инсталирате, или поне прегледайте изходния код на скрипта. <nl/> Ако не се чувствате способни или комфортно с това, щракнете върху <interface> Отказ </interface> сега.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the README file and the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
bg: Тази приставка използва скрипт за инсталация, който може да представлява риск за сигурността. Моля, разгледайте цялото съдържание на приставката, преди да инсталирате, или поне прочетете файла README и изходния код на скрипта. <nl/> Ако не се чувствате способни или комфортно с това, щракнете върху <interface> Отказ </interface> сега.

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as uninstalled
bg: Отбелязване на записа като деинсталиран

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as installed
bg: Отбелязване на записа като инсталиран

[ctx: @action:button]
en: View Script
bg: Преглед на скрипт

[ctx: @action:button]
en: View Source Directory
bg: Преглед на директорията на изходен код

[ctx: @action:button]
en: View %1
bg: Преглед %1

[ctx: @info]
en: Could not resolve package name of %1
bg: Неуспешно получаване на име на пакет от %1

[ctx: @info]
en: Failed to run install command: <message>%1</message>
bg: Неуспешно изпълнение на инсталиращата програма: <message>%1</message>
