plasma-desktop - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Primary (default)
bg: Основен (по подразбиране)

en: Portrait
bg: Вертикално

en: Landscape
bg: Хоризонтално

en: Inverted Portrait
bg: Вертикално обърнато

en: Inverted Landscape
bg: Хоризонтално обърнато

en: Follow the active screen
bg: Последване на активния екран

en: Fit to Output
bg: Напасване към изхода

en: Fit Output in tablet
bg: Напасване на изхода в таблета

en: Custom size
bg: Потребителски размер

en: No drawing tablets found.
bg: Не е намерен таблет за чертане.

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
bg: Устройство:

en: Target display:
bg: Главен екран:

en: Orientation:
bg: Ориентация:

en: Left-handed mode:
bg: Режим за лява ръка:

en: Area:
bg: Област:

en: Resize the tablet area
bg: Преоразмеряване на областта на таблета

[ctx: @option:check]
en: Lock aspect ratio
bg: Заключване на съотношението на страните

en: Tool Button 1
bg: Бутон на инструмент 1

en: Tool Button 2
bg: Бутон на инструмент 2

en: Tool Button 3
bg: Бутон на инструмент 3

[ctx: @label:listbox The pad we are configuring]
en: Pad:
bg: Екран:

en: None
bg: Без

en: Button %1:
bg: Бутон %1:
