plasma-desktop - en to bg translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, kmessagewidget)
en: These settings adjust the QtQuick settings used by Plasma. Only adjust if you know what you are doing.
bg: Промяна на настройките на QtQuick, използвани от Plasma. Променяйте само, ако знаете какво правите.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rendering Backend:
bg: Обработващ бекенд:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SceneGraphBackend) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Automatic
bg: Автоматично

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SceneGraphBackend)
en: Software
bg: Софтуер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: GL Core Profile:
bg: GL Core профил:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Render Loop:
bg: Обработване на цикли:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Basic
bg: Основен

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Threaded
bg: В нишка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ForceGlCoreProfile)
en: Force
bg: Принуждаване
