plasma-desktop - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Emoji Selector
bg: Избор на емотикони

en: Replace an existing instance
bg: Заменяне на съществуваща инстанция

en: Search
bg: Търсене

en: Clear History
bg: Изчистване на история

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
bg: Копиране на символа

en: %1 copied to the clipboard
bg: %1 е копиран в клипборда

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
bg: Копиране на описанието

en: No recent Emojis
bg: Няма скорошни емотикони

en: Recent
bg: Скоро отваряни

en: All
bg: Всички

en: Categories
bg: Категории

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
bg: Емотикони

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
bg: Хора и човешко тяло

[ctx: Emoji Category]
en: Component
bg: Компоненти

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
bg: Природа и животни

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
bg: Храна и напитки

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
bg: Пътешествия

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
bg: Дейности

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
bg: Обекти

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
bg: Символи

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
bg: Флагове
