plasma-desktop - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: General
bg: Общи

en: Display style:
bg: Стил:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
bg: Няма наличен флаг

en: Layouts:
bg: Подредби:

en: Configure…
bg: Конфигуриране…
