plasma_applet_pager - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: General
bg: Общи

en: General:
bg: Общи:

en: Show application icons on window outlines
bg: Показване на иконите на приложения в очертанията на прозореца

en: Show only current screen
bg: Показване само на текущия екран

en: Navigation wraps around
bg: Навигацията се пренася

en: Layout:
bg: Подредба:

[ctx: The pager layout]
en: Default
bg: По подразбиране

en: Horizontal
bg: Хоризонтално

en: Vertical
bg: Вертикално

en: Text display:
bg: Показване на текст:

en: No text
bg: Без текст

en: Activity number
bg: Номер на дейност

en: Desktop number
bg: Номер на работния плот

en: Activity name
bg: Име на дейност

en: Desktop name
bg: Име на работния плот

en: Selecting current Activity:
bg: Избор на текуща дейност:

en: Selecting current virtual desktop:
bg: Избор на текущ виртуален работен плот:

en: Does nothing
bg: Не прави нищо

en: Shows the desktop
bg: Показва работния плот

en: …and %1 other window | …and %1 other windows
bg[0]: ... и още %1 прозорец
bg[1]: ... и още %1 прозорци

en: %1 Window: | %1 Windows:
bg[0]: %1 прозорец:
bg[1]: %1 прозорци:

en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
bg[0]: %1 Минимизиран прозорец:
bg[1]: %1 Минимизиран прозорец:

en: Desktop %1
bg: Работен плот %1

[ctx: @info:tooltip %1 is the name of a virtual desktop or an activity]
en: Switch to %1
bg: Превключване към %1

en: Show Activity Manager…
bg: Показване на диспечера на дейностите…

en: Add Virtual Desktop
bg: Добавяне на виртуален работен плот

en: Remove Virtual Desktop
bg: Премахване на виртуалния работен плот

en: Configure Virtual Desktops…
bg: Конфигуриране на виртуални работни плотове…
