plasma-desktop - en to bg translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:button]
en: Restore All Minimized Windows
bg: Възстановяване на всички минимизирани прозорци

[ctx: @action:button]
en: Minimize All Windows
bg: Минимизиране на всички прозорци

[ctx: @info:tooltip]
en: Restores the previously minimized windows
bg: Възстановява последно минимизирания прозорец

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
bg: Показва работния плот, като минимизира всички прозорци

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
bg: Поглед върху работния плот

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
bg: Прекратяване на прегледа на работния плот

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
bg: Връща прозорците обратно в предишната им позиция

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
bg: Временно разкрива работния плот, като премества прозорците настрани
