kxkb - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Switch to Next Keyboard Layout
bn: পরবর্তী কীবোর্ড বিন্যাস চালু করো

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
bn: বিন্যাস পরিবর্তন পলিসি

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
bn: &সর্বত্র

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
bn: &উইণ্ডো

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
bn: চালু করো (&চ)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
bn: অ&পরিবর্তিত রাখো

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRate)
en: &Rate:
bn: হা&র:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
bn: বি&লম্ব:
