plasma-desktop - en to ca@valencia translation catalogue (36 entries)

en: Favorite Plugins
ca@valencia: Connectors preferits

en: Available Plugins
ca@valencia: Connectors disponibles

en: Configure KRunner…
ca@valencia: Configura KRunner…

en: Get New Plugins…
ca@valencia: Obtín connectors nous…

en: Enable or disable plugins (used in KRunner, Application Launcher, and the Overview effect). Mark plugins as favorites and arrange them in order you want to see them.
ca@valencia: Habilita o inhabilita connectors (utilitzats a KRunner, Iniciador d'aplicacions i l'efecte Vista general). Marca connectors com a preferits i els organitza de la manera que els vulgueu veure.

en: Remove from favorites
ca@valencia: Elimina dels preferits

en: Add to favorites
ca@valencia: Afig als preferits

[ctx: @info:status]
en: Failed to run install script in terminal <message>%1</message>
ca@valencia: No s'ha pogut executar l'script d'instal·lació en el terminal <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Installation executed successfully, you may now close this window
ca@valencia: La instal·lació s'ha executat correctament. Ara podeu tancar esta finestra

[ctx: @info]
en: Uninstallation executed successfully, you may now close this window
ca@valencia: La desinstal·lació s'ha executat correctament. Ara podeu tancar esta finestra

en: Failed to copy file %1 to %2
ca@valencia: No s'ha pogut copiar el fitxer %1 a %2

[ctx: @info]
en: Failed to remove file %1:<nl/>%2
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar el fitxer %1: <nl/>%2

[ctx: @info]
en: KRunner plugin installation failed
ca@valencia: Ha fallat la instal·lació del connector de KRunner

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
ca@valencia: Ordre que s'ha d'executar: instal·la o desinstal·la.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
ca@valencia: Camí cap a l'arxiu.

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a visual confirmation dialog
ca@valencia: No mostres cap diàleg de confirmació visual

[ctx: @info]
en: No PackageKit support
ca@valencia: No s'admet PackageKit

[ctx: @title:window]
en: Confirm Installation
ca@valencia: Confirmació de la instal·lació

[ctx: @info]
en: You are about to install a binary package. You should only install these from a trusted author/packager.
ca@valencia: Esteu a punt d'instal·lar un paquet binari. Només els hauríeu d'instal·lar d'un autor/empaquetador de confiança.

[ctx: @action:button]
en: Accept Risk And Continue
ca@valencia: Accepte el risc i continua

[ctx: @action:button]
en: View File
ca@valencia: Visualitza el fitxer

[ctx: @info]
en: The mime type %1 is not supported by the packagekit backend
ca@valencia: El dorsal de PackageKit no admet el tipus MIME %1

[ctx: @info]
en: This plugin executes the following command for starting the "%1" service:<nl/>%2
ca@valencia: Este connector executa l'ordre següent per a iniciar el servei «%1»:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ca@valencia: Este connector no proporciona cap script de desinstal·lació. Contacteu amb l'autor. Podeu intentar desinstal·lar manualment el connector.<nl/>Si no vos veeu capaç o confortable amb açò, feu clic en <interface>Cancel·la</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ca@valencia: Este connector no proporciona cap script de desinstal·lació. Contacteu amb l'autor. Podeu intentar desinstal·lar manualment el connector. Busqueu les instruccions de l'autor en el README.<nl/>Si no vos veeu capaç o confortable amb açò, feu clic en <interface>Cancel·la</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ca@valencia: Este connector no proporciona cap script d'instal·lació. Contacteu amb l'autor. Podeu intentar instal·lar-lo manualment.<nl/>Si no vos veeu capaç o confortable amb açò, feu clic en  <interface>Cancel·la</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ca@valencia: Este connector no proporciona cap script d'instal·lació. Contacteu amb l'autor. Podeu intentar instal·lar-lo manualment. Busqueu les instruccions de l'autor en el README.<nl/>Si no vos veeu capaç o confortable amb açò, feu clic en <interface>Cancel·la</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ca@valencia: Este connector utilitza un script d'instal·lació que pot provocar un risc de seguretat. Examineu el contingut sencer del connector abans d'instal·lar-lo, o com a mínim llegiu el codi font de l'script.<nl/>Si no vos veeu capaç o confortable amb açò, feu clic en <interface>Cancel·la</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the README file and the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ca@valencia: Este connector utilitza un script d'instal·lació que pot provocar un risc de seguretat. Examineu el contingut sencer del connector abans d'instal·lar-lo, o com a mínim llegiu el fitxer README i el codi font de l'script.<nl/>Si no vos veeu capaç o confortable amb açò, feu clic en <interface>Cancel·la</interface>.

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as uninstalled
ca@valencia: Marca l'entrada com a desinstal·lada

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as installed
ca@valencia: Marca l'entrada com a instal·lada

[ctx: @action:button]
en: View Script
ca@valencia: Visualitza l'script

[ctx: @action:button]
en: View Source Directory
ca@valencia: Visualitza el directori del codi font

[ctx: @action:button]
en: View %1
ca@valencia: Visualitza %1

[ctx: @info]
en: Could not resolve package name of %1
ca@valencia: No s'ha pogut resoldre el nom del paquet de %1

[ctx: @info]
en: Failed to run install command: <message>%1</message>
ca@valencia: No s'ha pogut executar l'ordre d'instal·lació: <message>%1</message>
