plasma-desktop - en to ca@valencia translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
ca@valencia: Utilitzada fa una estona

en: Used more than a year ago
ca@valencia: Utilitzada fa més d'un any

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
ca@valencia[0]: Utilitzada fa un mes
ca@valencia[1]: Utilitzada fa %1 mesos

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
ca@valencia[0]: Utilitzada fa un dia
ca@valencia[1]: Utilitzada fa %1 dies

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
ca@valencia[0]: Utilitzada fa una hora
ca@valencia[1]: Utilitzada fa %1 hores

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
ca@valencia[0]: Utilitzada fa un minut
ca@valencia[1]: Utilitzada fa %1 minuts

en: Used a moment ago
ca@valencia: Utilitzada fa un moment

en: Walk through activities
ca@valencia: Recorre les activitats

en: Walk through activities (Reverse)
ca@valencia: Recorre les activitats (invers)
