plasma-desktop - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Favorite Plugins
ca: Connectors preferits

en: Available Plugins
ca: Connectors disponibles

en: Configure KRunner…
ca: Configura el KRunner…

en: Get New Plugins…
ca: Obtén connectors nous…

en: Enable or disable plugins (used in KRunner, Application Launcher, and the Overview effect). Mark plugins as favorites and arrange them in order you want to see them.
ca: Habilita o inhabilita connectors (usats al KRunner, Llançador d'aplicacions i l'efecte Vista general). Marca connectors com a preferits i els organitza de la manera que els vulgueu veure.

en: Remove from favorites
ca: Elimina dels preferits

en: Add to favorites
ca: Afegeix als preferits

[ctx: @info:status]
en: Failed to run install script in terminal <message>%1</message>
ca: Ha fallat en executar l'script d'instal·lació en el terminal <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Installation executed successfully, you may now close this window
ca: La instal·lació s'ha executat correctament. Ara podeu tancar aquesta finestra

[ctx: @info]
en: Uninstallation executed successfully, you may now close this window
ca: La desinstal·lació s'ha executat correctament. Ara podeu tancar aquesta finestra

en: Failed to copy file %1 to %2
ca: Ha fallat en copiar el fitxer %1 a %2

[ctx: @info]
en: Failed to remove file %1:<nl/>%2
ca: Ha fallat en eliminar el fitxer %1: <nl/>%2

[ctx: @info]
en: KRunner plugin installation failed
ca: Ha fallat la instal·lació del connector del KRunner

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
ca: Ordre a executar: instal·la o desinstal·la.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
ca: Camí a l'arxiu.

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a visual confirmation dialog
ca: No mostris cap diàleg de confirmació visual

[ctx: @info]
en: No PackageKit support
ca: No s'admet el PackageKit

[ctx: @title:window]
en: Confirm Installation
ca: Confirmació de la instal·lació

[ctx: @info]
en: You are about to install a binary package. You should only install these from a trusted author/packager.
ca: Esteu a punt d'instal·lar un paquet binari. Només els hauríeu d'instal·lar d'un autor/empaquetador de confiança.

[ctx: @action:button]
en: Accept Risk And Continue
ca: Accepto el risc i continua

[ctx: @action:button]
en: View File
ca: Visualitza el fitxer

[ctx: @info]
en: The mime type %1 is not supported by the packagekit backend
ca: El dorsal del PackageKit no admet el tipus MIME %1

[ctx: @info]
en: This plugin executes the following command for starting the "%1" service:<nl/>%2
ca: Aquest connector executa l'ordre següent per a iniciar el servei «%1»:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ca: Aquest connector no proporciona cap script de desinstal·lació. Contacteu amb l'autor. Podeu intentar desinstal·lar manualment el connector.<nl/>Si no us veieu capaç o confortable amb això, ara feu clic a <interface>Cancel·la</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ca: Aquest connector no proporciona cap script de desinstal·lació. Contacteu amb l'autor. Podeu intentar desinstal·lar manualment el connector. Cerqueu les instruccions de l'autor en el README.<nl/>Si no us veieu capaç o confortable amb això, ara feu clic a <interface>Cancel·la</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ca: Aquest connector no proporciona cap script d'instal·lació. Contacteu amb l'autor. Podeu intentar instal·lar manualment el connector.<nl/>Si no us veieu capaç o confortable amb això, ara feu clic a  <interface>Cancel·la</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ca: Aquest connector no proporciona cap script d'instal·lació. Contacteu amb l'autor. Podeu intentar instal·lar manualment el connector. Cerqueu les instruccions de l'autor en el README.<nl/>Si no us veieu capaç o confortable amb això, ara feu clic a <interface>Cancel·la</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ca: Aquest connector usa un script d'instal·lació que pot provocar un risc de seguretat. Examineu el contingut sencer del connector abans d'instal·lar, o com a mínim llegiu el codi font de l'script.<nl/>Si no us veieu capaç o confortable amb això, ara feu clic a <interface>Cancel·la</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the README file and the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ca: Aquest connector usa un script d'instal·lació que pot provocar un risc de seguretat. Examineu el contingut sencer del connector abans d'instal·lar, o com a mínim llegiu el fitxer README i el codi font de l'script.<nl/>Si no us veieu capaç o confortable amb això, ara feu clic a <interface>Cancel·la</interface>.

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as uninstalled
ca: Marca l'entrada com a desinstal·lada

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as installed
ca: Marca l'entrada com a instal·lada

[ctx: @action:button]
en: View Script
ca: Visualitza l'script

[ctx: @action:button]
en: View Source Directory
ca: Visualitza el directori del codi font

[ctx: @action:button]
en: View %1
ca: Visualitza %1

[ctx: @info]
en: Could not resolve package name of %1
ca: No s'ha pogut resoldre el nom del paquet de %1

[ctx: @info]
en: Failed to run install command: <message>%1</message>
ca: Ha fallat en executar l'ordre d'instal·lació: <message>%1</message>
