plasma_applet_showdesktop - en to cs translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:button]
en: Restore All Minimized Windows
cs: Obnovit všechna minimalizovaná okna

[ctx: @action:button]
en: Minimize All Windows
cs: Minimalizovat všechna okna

[ctx: @info:tooltip]
en: Restores the previously minimized windows
cs: Obnoví dříve minimalizovaná okna

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
cs: Zobrazit plochu minimalizací všech oken

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
cs: Nakouknout na pracovní plochu

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
cs: Přestat nakukovat na pracovní plochu

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
cs: Přesune okna zpět na jejich původní pozice

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
cs: Dočasně zobrazí pracovní plochu posunutím oken stranou
