kcmkded - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Failed to stop service: %1
eo: Malsukcesis halti servilon: %1

en: Failed to start service: %1
eo: Malsukcesis lanĉi servilon: %1

en: Failed to stop service.
eo: Malsukcesis halti servilon.

en: Failed to start service.
eo: Malsukcesis lanĉi servilon.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
eo: Malsukcesis sciigi KDE Service Manager (kded6) pri konservita ŝanĝo: %1

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
eo: La administranto de fonaj servoj (kded6) nuntempe ne funkcias. Certigu, ke ĝi estas instalita ĝuste.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
eo: Iuj servoj denove malŝaltas sin kiam mane komencitaj se ili ne estas utilaj en la nuna medio.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
eo: Iuj servoj estis aŭtomate komencitaj/haltigitaj kiam la fona administranto de servoj (kded6) estis rekomencita por apliki viajn ŝanĝojn.

en: All Services
eo: Ĉiuj Servoj

[ctx: List running services]
en: Running
eo: Rulanta

[ctx: List not running services]
en: Not Running
eo: Ne Rulanta

en: Startup Services
eo: Servoj ĉe Startigo

en: Load-on-Demand Services
eo: Laŭpete lanĉitaj servoj

en: Toggle automatically loading this service on startup
eo: Baskuligi aŭtomatan ŝargon de ĉi servo je starto

en: Not running
eo: Ne rulanta

en: Running
eo: Rulanta

en: Stop Service
eo: Halti Servon

en: Start Service
eo: Lanĉi Servon
