plasma-desktop - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: General
eo: Ĝenerala

en: Display style:
eo: Montra stilo:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
eo: Neniu indikilo disponebla

en: Layouts:
eo: Aranĝoj:

en: Configure…
eo: Agordi…
