plasmaactivitymanager - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
eo: Uzita antaŭ iom da tempo

en: Used more than a year ago
eo: Uzita antaŭ pli ol unu jaro

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
eo[0]: Uzita antaŭ unu monato
eo[1]: Uzita antaŭ %1 monatoj

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
eo[0]: Uzita antaŭ unu tago
eo[1]: Uzita antaŭ %1 tagoj

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
eo[0]: Uzita antaŭ unu horo
eo[1]: Uzita antaŭ %1 horoj

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
eo[0]: Uzita antaŭ unu minuto
eo[1]: Uzita antaŭ %1 minutoj

en: Used a moment ago
eo: Uzita antaŭ momento

en: Walk through activities
eo: Trairi aktivecojn

en: Walk through activities (Reverse)
eo: Trairi aktivecojn (renverse)
