kaccess - en to et translation catalogue (72 entries)

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
et: Klahv Shift on lukustatud ja seda kasutatakse nüüd kõigi järgnevate klahvivajutuste korral.

en: The Shift key is now active.
et: Klahv Shift on nüüd aktiivne.

en: The Shift key is now inactive.
et: Klahv Shift ei ole enam aktiivne.

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
et: Klahv Ctrl on lukustatud ja seda kasutatakse nüüd kõigi järgnevate klahvivajutuste korral.

en: The Control key is now active.
et: Klahv Ctrl on nüüd aktiivne.

en: The Control key is now inactive.
et: Klahv Ctrl ei ole enam aktiivne.

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
et: Klahv Alt on lukustatud ja seda kasutatakse nüüd kõigi järgnevate klahvivajutuste korral.

en: The Alt key is now active.
et: Klahv Alt on nüüd aktiivne.

en: The Alt key is now inactive.
et: Klahv Alt ei ole enam aktiivne.

en: The Win key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
et: Klahv Win on lukustatud ja seda kasutatakse nüüd kõigi järgnevate klahvivajutuste korral.

en: The Win key is now active.
et: Klahv Win on nüüd aktiivne.

en: The Win key is now inactive.
et: Klahv Win ei ole enam aktiivne.

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
et: Klahv Meta on lukustatud ja seda kasutatakse nüüd kõigi järgnevate klahvivajutuste korral.

en: The Meta key is now active.
et: Klahv Meta on nüüd aktiivne.

en: The Meta key is now inactive.
et: Klahv Meta ei ole enam aktiivne.

en: The Super key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
et: Klahv Super on lukustatud ja seda kasutatakse nüüd kõigi järgnevate klahvivajutuste korral.

en: The Super key is now active.
et: Klahv Super on nüüd aktiivne.

en: The Super key is now inactive.
et: Klahv Super ei ole enam aktiivne.

en: The Hyper key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
et: Klahv Hyper on lukustatud ja seda kasutatakse nüüd kõigi järgnevate klahvivajutuste korral.

en: The Hyper key is now active.
et: Klahv Hyper on nüüd aktiivne.

en: The Hyper key is now inactive.
et: Klahv Hyper ei ole enam aktiivne.

en: The Alt Graph key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
et: Klahv Alt Graph on lukustatud ja seda kasutatakse nüüd kõigi järgnevate klahvivajutuste korral.

en: The Alt Graph key is now active.
et: Klahv Alt Graph on nüüd aktiivne.

en: The Alt Graph key is now inactive.
et: Klahv Alt Graph ei ole enam aktiivne.

en: The Num Lock key has been activated.
et: Klahv Num Lock on nüüd aktiivne.

en: The Num Lock key is now inactive.
et: Klahv Num Lock ei ole enam aktiivne.

en: The Caps Lock key has been activated.
et: Klahv Caps Lock on nüüd aktiivne.

en: The Caps Lock key is now inactive.
et: Klahv Caps Lock ei ole enam aktiivne.

en: The Scroll Lock key has been activated.
et: Klahv Scroll Lock on nüüd aktiivne.

en: The Scroll Lock key is now inactive.
et: Klahv Scroll Lock ei ole enam aktiivne.

en: Toggle Screen Reader On and Off
et: Ekraanilugeja sisse- ja väljalülitamine

[ctx: Name for kaccess shortcuts category]
en: Accessibility
et: Hõlbustus

en: Warning
et: Hoiatus

en: &When a gesture was used:
et: Klahvikorral&duse kasutamisel:

en: Change Settings Without Asking
et: Seadistuste muutmine küsimata

en: Show This Confirmation Dialog
et: Kinnitusdialoogi näitamine

en: Deactivate All AccessX Features & Gestures
et: Kõik AccessX'i võimalused lülitatakse välja

en: Slow keys
et: Aeglased klahvid

en: Bounce keys
et: Põrkavad klahvid

en: Sticky keys
et: Kleepuvad klahvid

en: Mouse keys
et: Hiireklahvid

en: Do you really want to deactivate "%1"?
et: Kas tõesti lülitada "%1" välja?

en: Do you really want to deactivate "%1" and "%2"?
et: Kas tõesti lülitada "%1" ja "%2" välja?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2" and "%3"?
et: Kas tõesti lülitada "%1", "%2" ja "%3" välja?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
et: Kas tõesti lülitada "%1", "%2", "%3" ja "%4" välja?

en: Do you really want to activate "%1"?
et: Kas tõesti lülitada "%1" sisse?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2"?
et: Kas tõesti lülitada "%1" sisse ja "%2" välja?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2" and "%3"?
et: Kas tõesti lülitada "%1" sisse ning "%2" ja "%3" välja?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2", "%3" and "%4"?
et: Kas tõesti lülitada "%1" sisse ning "%2", "%3" ja "%4" välja?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2"?
et: Kas tõesti lülitada "%1" ja "%2" sisse?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2" and to deactivate "%3"?
et: Kas tõesti lülitada "%1" ja "%2" sisse ning "%3" välja?

en: Do you really want to activate "%1", and "%2" and to deactivate "%3" and "%4"?
et: Kas tõesti lülitada "%1" ja "%2" sisse ning "%3" ja "%4" välja?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3"?
et: Kas tõesti lülitada "%1", "%2" ja "%3" sisse?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3" and to deactivate "%4"?
et: Kas tõesti lülitada "%1", "%2" ja "%3" sisse ning "%4" välja?

en: Do you really want to activate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
et: Kas tõesti lülitada "%1", "%2", "%3" ja "%4" sisse?

en: An application has requested to change this setting.
et: Rakendus nõuab antud seadistuse muutmist.

en: You held down the Shift key for 8 seconds or an application has requested to change this setting.
et: Ilmselt hoidsid klahvi Shift 8 sekundit all või nõudis rakendus selle seadistuse muutmist.

en: You pressed the Shift key 5 consecutive times or an application has requested to change this setting.
et: Ilmselt vajutasid klahvi Shift 5 korda järjest või nõudis rakendus selle seadistuse muutmist.

en: You pressed %1 or an application has requested to change this setting.
et: Ilmselt vajutasid klahvi %1 või nõudis rakendus selle seadistuse muutmist.

en: An application has requested to change these settings, or you used a combination of several keyboard gestures.
et: Ilmselt nõudis rakendus nende seadistuse muutmist või kasutasid ise mitme klahviliigutuse kombinatsiooni.

en: An application has requested to change these settings.
et: Rakendus nõudis nende seadistuste muutmist.

en: These AccessX settings are needed for some users with motion impairments and can be configured in the KDE System Settings. You can also turn them on and off with standardized keyboard gestures.
    
    If you do not need them, you can select "Deactivate all AccessX features and gestures".
et: AccessX'i seadistused on mõeldud ennekõike puuetega inimestele, neid saab seadistada KDE Süsteemi seadistustes. Neid võib ka juba eelnevalt või enda määratud klahvikorraldustega sisse ja välja lülitada.
    
    Kui arvad, et sul ei lähe selliseid võimalusi vaja, vali "Kõik AccessX'i võimalused lülitatakse välja".

en: Slow keys has been enabled. From now on, you need to press each key for a certain length of time before it gets accepted.
et: Aeglased klahvid on nüüd sisse lülitatud. Edaspidi pead iga klahvi teatud aja all hoidma, enne kui seda arvestatakse.

en: Slow keys has been disabled.
et: Aeglased klahvid on nüüd välja lülitatud.

en: Bounce keys has been enabled. From now on, each key will be blocked for a certain length of time after it was used.
et: Põrkavad klahvid on nüüd sisse lülitatud. Edaspidi blokeeritakse iga klahv teatud ajaks pärast selle kasutamist.

en: Bounce keys has been disabled.
et: Põrkavad klahvid on nüüd välja lülitatud.

en: Sticky keys has been enabled. From now on, modifier keys will stay latched after you have released them.
et: Kleepuvad klahvid on nüüd sisse lülitatud. Edaspidi arvestatakse muuteklahve ka veel teatud aeg pärast seda, kui oled need vabastanud.

en: Sticky keys has been disabled.
et: Kleepuvad klahvid on nüüd välja lülitatud

en: Mouse keys has been enabled. From now on, you can use the number pad of your keyboard in order to control the mouse.
et: Hiireklahvid on nüüd sisse lülitatud. Edaspidi võid numbriklaviatuurilt oma hiirt juhtida.

en: Mouse keys has been disabled.
et: Hiireklahvid on nüüd välja lülitatud.

en: (c) 2000, Matthias Hoelzer-Kluepfel
et: (c) 2000: Matthias Hoelzer-Kluepfel

en: Author
et: Autor
