kimpanel - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Appearance
et: Välimus

en: (Empty)
et: (tühi)

en: Input method list:
et: Sisestusmeetodite loend:

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Use custom:
et: Kohandatud:

[ctx: @title:window]
en: Select Font
et: Fondi valimine

en: Show
et: Näita

en: Hide %1
et: Peida %1

en: Configure Input Method
et: Seadista sisestusviisi

en: Reload Config
et: Laadi seadistus uuesti

en: Exit Input Method
et: Välju sisestusviisist

en: Input Method Panel
et: Sisestusviisi paneel
