plasma_applet_showdesktop - en to et translation catalogue (7 entries)

[ctx: @action:button]
en: Restore All Minimized Windows
et: Kõigi minimeeritud akende taastamine

[ctx: @action:button]
en: Minimize All Windows
et: Kõigi akende minimeerimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Restores the previously minimized windows
et: Kõigi eelnevalt minimeeritud akende taastamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
et: Töölaua näitamine kõigi akende minimeerimise järel

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
et: Töölaua näitamine

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
et: Töölaua näitamise lõpetamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
et: Akende liigutamine tagasi nende varasematesse asukohtadesse
