plasma_applet_tasks - en to et translation catalogue (102 entries)

en: Appearance
et: Välimus

en: Behavior
et: Käitumine

[ctx: Over 9999 new messages, overlay, keep short]
en: 9,999+
et: 9999+

en: General:
et: Üldine:

en: Hide other windows when hovering over previews
et: Akende esiletõstmine hiirekursori viimisel tegumi kohtspikri kohale

en: Mark applications that play audio
et: Heli esitavate rakenduste tähistamine

[ctx: @option:check]
en: Fill free space on Panel
et: Paneeli vaba ruumi täitmine

en: Maximum columns:
et: Maksimaalselt veerge:

en: Maximum rows:
et: Maksimaalselt ridu:

en: Always arrange tasks in rows of as many columns
et: Ülesanded paigutatakse alati nii mitme veeruga ridadesse

en: Always arrange tasks in columns of as many rows
et: Ülesanded paigutatakse alati nii mitme reaga veergudesse

en: Spacing between icons:
et: Vahe ikoonide vahel:

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Small
et: Väike

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Normal
et: Tavaline

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Large
et: Suur

en: Group:
et: Rühmitamine:

en: Do not group
et: Ei rühmitata

en: By program name
et: Rakenduse nime järgi

en: Clicking grouped task:
et: Klõps rühmitatud tegumil:

[ctx: Completes the sentence 'Clicking grouped task cycles through tasks']
en: Cycles through tasks
et: Kerib läbi tegumite

[ctx: Completes the sentence 'Clicking grouped task shows textual list']
en: Shows textual list
et: Näitab tekstilist loendit

en: Combine into single button
et: Ühendamine üheks nupuks

en: Group only when the Task Manager is full
et: Rühmitamine ainult siis, kui tegumihaldur on täis

en: Sort:
et: Sortimine:

en: Do not sort
et: Ei sordita

en: Manually
et: Käsitsi

en: Alphabetically
et: Tähestiku järgi

en: By desktop
et: Töölaua järgi

en: By activity
et: Tegevuse järgi

en: Keep launchers separate
et: Käivitajate hoidmine eraldi

[ctx: Part of a sentence: 'Clicking active task minimizes the task']
en: Clicking active task:
et: Klõps aktiivsel tegumil:

[ctx: Part of a sentence: 'Clicking active task minimizes the task']
en: Minimizes the task
et: Minimeerib tegumi

en: Middle-clicking any task:
et: Keskklõps suvalisel tegumil:

[ctx: Part of a sentence: 'Middle-clicking any task does nothing']
en: Does nothing
et: Ei tee midagi

[ctx: Part of a sentence: 'Middle-clicking any task closes window or group']
en: Closes window or group
et: Sulgeb akna või rühma

[ctx: Part of a sentence: 'Middle-clicking any task opens a new window']
en: Opens a new window
et: Avab uue akna

[ctx: Part of a sentence: 'Middle-clicking any task minimizes/restores window or group']
en: Minimizes/Restores window or group
et: Minimeerib või taastab akna või rühma

[ctx: Part of a sentence: 'Middle-clicking any task toggles grouping']
en: Toggles grouping
et: Lülitab rühmitamist

[ctx: Part of a sentence: 'Middle-clicking any task brings it to the current virtual desktop']
en: Brings it to the current virtual desktop
et: Toob selle aktiivsele virtuaalsele töölauale

[ctx: Part of a sentence: 'Mouse wheel cycles through tasks']
en: Mouse wheel:
et: Hiireratas:

[ctx: Part of a sentence: 'Mouse wheel cycles through tasks']
en: Cycles through tasks
et: Kerib läbi tegumite

en: Skip minimized tasks
et: Minimeeritud tegumid jäetakse vahele

en: Show only tasks:
et: Näidatakse ainult:

en: From current screen
et: Aktiivse ekraani tegumeid

en: From current desktop
et: Aktiivse töölaua tegumeid

en: From current activity
et: Aktiivse tegevuse tegumeid

en: That are minimized
et: Minimeeritud tegumeid

en: When panel is hidden:
et: Kui paneel on peidetud:

en: Unhide when a window wants attention
et: Tähelepanu nõudva akna korral tuuakse peidust välja

en: New tasks appear:
et: Uued tegumid ilmuvad:

en: To the right
et: Paremale

en: To the left
et: Vasakule

en: Places
et: Asukohad

en: Recent Files
et: Viimati kasutatud failid

en: Actions
et: Toimingud

[ctx: Play previous track]
en: Previous Track
et: Eelmine pala

[ctx: Pause playback]
en: Pause
et: Paus

[ctx: Start playback]
en: Play
et: Esita

[ctx: Play next track]
en: Next Track
et: Järgmine pala

[ctx: Stop playback]
en: Stop
et: Peata

[ctx: Quit media player app]
en: Quit
et: Välju

[ctx: Open or bring to the front window of media player app]
en: Restore
et: Taasta

en: Mute
et: Tumm

en: Open New Window
et: Ava uus aken

en: Move to &Desktop
et: Liiguta &töölauale

en: Move &To Current Desktop
et: Liiguta &aktiivsele töölauale

en: &All Desktops
et: Kõik tööl&auad

[ctx: 1 = number of desktop, 2 = desktop name]
en: &%1 %2
et: &%1. %2

en: &New Desktop
et: &Uus töölaud

en: Show in &Activities
et: Näita &tegevustes

en: Add To Current Activity
et: Lisa aktiivsele tegevusele

en: All Activities
et: Kõik tegevused

en: Move to %1
et: Liiguta tegevusele %1

en: &Pin to Task Manager
et: K&innista tegumihaldurile

en: On All Activities
et: Kõigis tegevustes

en: On The Current Activity
et: Aktiivses tegevuses

en: Unpin from Task Manager
et: Eemalda tegumihaldurilt

en: More
et: Rohkem

en: &Move
et: Lii&guta

en: Re&size
et: &Muuda suurust

en: Ma&ximize
et: Ma&ksimeeri

en: Mi&nimize
et: Mi&nimeeri

en: Keep &Above Others
et: &Teiste peal

en: Keep &Below Others
et: T&eiste all

en: &Fullscreen
et: Täisek&raan

en: &Shade
et: &Keri kokku

en: Allow this program to be grouped
et: Luba seda rakendust grupeerida

en: &Close
et: &Sulge

[ctx: button to mute app]
en: Mute %1
et: Vaigista %1

[ctx: Comma-separated list of desktops]
en: On %1
et: Töölaudadel %1

[ctx: Comma-separated list of desktops]
en: Pinned to all desktops
et: Kinnistatud kõigile töölaudadele

[ctx: Which virtual desktop a window is currently on]
en: Available on all activities
et: Saadaval kõigis tegevustes

[ctx: Activities a window is currently on (apart from the current one)]
en: Also available on %1
et: Saadaval ka tegevuses %1

[ctx: Which activities a window is currently on]
en: Available on %1
et: Saadaval tegevuses %1

[ctx: Show all user Places]
en: %1 more Place | %1 more Places
et[0]: Veel %1 asukoht
et[1]: Veel %1 asukohta

en: Recent Downloads
et: Viimati allalaaditud failid

en: Recent Connections
et: Viimatised ühendused

en: Recent Places
et: Viimati avatud kohad

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Recent Downloads
et: Unusta viimati allalaaditud failid

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Recent Connections
et: Unusta viimatised ühendused

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Recent Places
et: Unusta viimati avatud kohad

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Recent Files
et: Unusta viimati kasutatud failid
