plasma-desktop - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Appearance
eu: Itxura

en: (Empty)
eu: (Hutsik)

en: Input method list:
eu: Sarrera metodoen zerrenda:

en: Vertical
eu: Bertikala

en: Horizontal
eu: Horizontala

en: Font:
eu: Letra-tipoa:

en: Use custom:
eu: Erabili norberak-finkatua:

en: Select Font…
eu: Hautatu letra-tipoa...

[ctx: The arrangement of icons in the Panel]
en: Panel icon size:
eu: Paneleko ikonoen neurria:

en: Small
eu: Txikia

en: Scale with Panel height
eu: Eskalatu panelaren altuerarekin

en: Scale with Panel width
eu: Eskalatu panelaren zabalerarekin

[ctx: @title:window]
en: Select Font
eu: Hautatu letra-tipoa

en: Show
eu: Erakutsi

en: Hide %1
eu: Ezkutatu %1

en: Configure Input Method
eu: Konfiguratu sarrera metodoa

en: Reload Config
eu: Birzamatu konfigurazioa

en: Exit Input Method
eu: Utzi sarrera metodoa

en: Input Method Panel
eu: Sarrera metodoen panela
