plasma-desktop - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Appearance
eu: Itxura

en: Icon:
eu: Ikonoa:

en: Show the current activity icon
eu: Erakutsi uneko jardueraren ikonoa

en: Show the generic activity icon
eu: Erakutsi jarduera generikoaren ikonoa

en: Title:
eu: Titulua:

en: Show the current activity name
eu: Erakutsi uneko jardueraren izena

[ctx: @info:tooltip]
en: Current activity is %1
eu: Uneko jardueraren %1 da

en: Show Activity Manager
eu: Erakutsi jarduera-kudeatzailea

en: Click to show the activity manager
eu: Egin klik, jarduera-kudeatzailea erakusteko
