kcmaccess - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: AltGraph
fa: نگاره دگرساز

en: Hyper
fa: فوق

en: Super
fa: ابر

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
fa: تا زمانی که کلیدهای قفل اعداد، قفل تبدیل و قفل لغزنده فعال هستند، %1 را فشار دهید.

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
fa: تا زمانی که کلیدهای قفل تبدیل و قفل لغزنده فعال هستند، %1 را فشار دهید.

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
fa: تا زمانی که کلیدهای قفل اعداد و قفل لغزنده فعال هستند، %1 را فشار دهید.

en: Press %1 while ScrollLock is active
fa: تا زمانی که کلید قفل لغزنده فعال است، %1 را فشار دهید.

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
fa: تا زمانی که کلیدهای قفل اعداد و قفل تبدیل فعال هستند، %1 را فشار دهید.

en: Press %1 while CapsLock is active
fa: هنگامی که کلید قفل تبدیل فعال است، %1 را فشار دهید.

en: Press %1 while NumLock is active
fa: هنگامی که کلید قفل اعداد فعال است، %1 را فشار دهید.

en: Press %1
fa: %1 را فشار دهید

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
fa: هنگامی که دو کلید همزمان فشار داده می‌شوند، کلیدهای چسبناک را خاموش کنید

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
fa: کلیدهای واگشت
