kcmkeyboard - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Switch to Next Keyboard Layout
fa: سودهی به طرح‌بندی صفحه کلید بعدی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Label:
fa: برچسب:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, keyboardModelComboBox)
en: Here you can choose a keyboard model. This setting is independent of your keyboard layout and refers to the "hardware" model, i.e. the way your keyboard is manufactured. Modern keyboards that come with your computer usually have two extra keys and are referred to as "104-key" models, which is probably what you want if you do not know what kind of keyboard you have.
fa: در اینجا می‌توانید یک مدل صفحه‌ کلید انتخاب کنید. این تنظیم مستقل از طرح‌بندی صفحه‌ کلید شما می‌باشد و به مدل »سخت‌افزار«، یعنی روشی که صفحه‌ کلید شما ساخته شده است، برمی‌گردد. صفحه‌ کلیدهای پیشرفته‌ای که برای رایانه شما در نظر گرفته می‌شوند، معمولاً دو کلید اضافه دارند و به مدل  »104-key« برمی‌گردد. اگر نوع صفحه‌ کلید خود را نمی‌دانید، شاید این همان چیزی باشد که می‌خواهید.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: If you select "Application" or "Window" switching policy, changing the keyboard layout will only affect the current application or window.
fa: اگر سیاست سودهی »کاربرد« یا »پنجره« را انتخاب کنید، تغییر طرح‌بندی صفحه‌ کلید فقط بر کاربرد یا پنجره جاری اثر می‌گذارد.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
fa: سیاست سودهی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
fa: &سراسری‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
fa: &پنجره‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching layouts which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
fa: این میان‌بری برای سودهی طرح‌بندی ها است که توسط X.org اعمال می‌شود. این اجازهٔ میان‌برهای فقط‌تغییردهنده را می‌دهد.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching to a third level of the active layout (if it has one) which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
fa: این یک میان‌بر برای سودهی به سطح سومی از طرح‌بندی فعال است (اگر یکی داشته باشد) که توسط X.org اعمال می‌شود. این اجازهٔ میان‌برهای فقط‌تغییردهنده را می‌دهد.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Alternative shortcut:
fa: میان‌بر دیگر:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Layout
fa: طرح‌بندی

en: Label
fa: برچسب

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
fa: &روشن کن

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
fa: &بدون تغییر رها کن

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRate)
en: &Rate:
fa: &سرعت:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, delaySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_repeatDelay)
en: If supported, this option allows you to set the delay after which a pressed key will start generating keycodes. The 'Repeat rate' option controls the frequency of these keycodes.
fa: در صورت پشتیبانی، این گزینه به شما اجازه می‌دهد تنظیم کنید که یک کلید پس از فشرده شدن، با چه تأخیری شروع به تولید کدهای کلید می‌کند. گزینهٔ «سرعت تکرار» ،بسامد این کدهای کلید را تعیین می‌کند.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, rateSlider)
en: If supported, this option allows you to set the rate at which keycodes are generated while a key is pressed.
fa: در صورت پشتیبانی، این گزینه به شما اجازه می‌دهد تنظیم کنید هنگامی که کلیدی فشرده شده است، کدهای کلید با چه سرعتی تولید بشوند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
fa: &تأخیر
