plasma-desktop - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
fi: Automaattinen

[ctx: model - (x,y widthxheight)]
en: %1 - (%2,%3 %4×%5)
fi: %1 – (%2,%3 %4×%5)

en: No touchscreens found
fi: Kosketusnäyttöjä ei löytynyt

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
fi: Laite:

en: Enabled:
fi: Käytössä:

en: Target display:
fi: Kohdenäyttö:
