plasma-desktop - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
fr: Automatique

[ctx: model - (x,y widthxheight)]
en: %1 - (%2,%3 %4×%5)
fr: %1 - (%2, %3 %4 × %5)

en: No touchscreens found
fr: Aucun écran tactile trouvé

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
fr: Périphérique :

en: Enabled:
fr: Activé :

en: Target display:
fr: Écran visé :
