plasma-desktop - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: General
fr: Général

en: Display style:
fr: Style d'affichage :

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
fr: Aucune étiquette disponible

en: Layouts:
fr: Dispositions :

en: Configure…
fr: Configurer…
