joystick - en to fy translation catalogue (38 entries)

en: Calibration
fy: Kalibraasje

en: Next
fy: Fierder

en: Please wait a moment to calculate the precision
fy: In amerijke, de krektens wurdt berekkene

en: (usually X)
fy: (meastal X)

en: (usually Y)
fy: (meastal Y)

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>minimum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
fy: <qt>Kalibraasje giet it weardeberik fan jo joystick fêststelle.<br /><br />Beweech <b>as %1 %2</b> op jo joystick nei de <b>minimale</b> posysje.<br /><br />Druk dan samar op in knop fan de joystick of op de knop 'Fierder' om nei de neikommende stap te gean.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>center</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
fy: <qt>Kalibraasje giet it weardeberik fan jo joystick fêststelle.<br /><br />Beweech <b>as %1 %2</b> op jo joystick nei de <b>midden</b>posysje.<br /><br />Druk dan samar op in knop fan de joystick of op de knop 'Fierder' om nei de neikommende stap te gean.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>maximum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
fy: <qt>Kalibraasje giet it weardeberik fan jo joystick fêststelle.<br /><br />Beweech <b>as %1 %2</b> op jo joystick nei de <b>maksimale</b> posysje.<br /><br />Druk dan samar op in knop fan de joystick of op de knop 'Fierder' om nei de neikommende stap te gean.</qt>

en: Communication Error
fy: Kommunikaasjeflater

en: You have successfully calibrated your device
fy: Jo apparaat is suksesfol kalibrearre.

en: Calibration Success
fy: Suksesfol kalibrearre

en: Value Axis %1: %2
fy: Wearde %1-as: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
fy: It opjûne apparaat (%1) kin net iepene wurde: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
fy: It opjûne apparaat (%1) is gjin joystick.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
fy: Kin kernelstjoerprogramma foar joystick %1 net fine: %2

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
fy: De no brûkte kernelsjoerprogrammaferzje (%1.%2.%3) is net gelyk oan de ferzje wêr't dizze module foar kompileard is (%4.%5.%6).

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
fy: Kin it tal knoppen fan joystick %1 net fêststelle: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
fy: Kin it tal assen fan joystick %1 net fêststelle: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
fy: Kin de kalibraasjewearden fan joystick %1 net fêststelle: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
fy: Kin de kalibraasjewearden fan joystick %1 net wer meitsje: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
fy: Kin de kalibraasjewearden fan joystick %1 net inisjaliseare: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
fy: Kin de kalibraasjewearden fan joystick %1 net tapasse: %2

en: internal error - code %1 unknown
fy: Unbekende ynterne flater (%1)

en: Device:
fy: Apparaat:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
fy: Posysje:

en: Show trace
fy: Ofleine paad sjen litte

en: PRESSED
fy: YNDRUKT

en: Buttons:
fy: Knoppen:

en: State
fy: Tastân

en: Axes:
fy: Assen:

en: Value
fy: Wearde

en: Calibrate
fy: Kalibrearje

en: No joystick device automatically found on this computer.<br />Checks were done in /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you know that there is one attached, please enter the correct device file.
fy: Der is gjin joystick op jo kompjûter fûn.<br />It ûndekken is bard op /dev/js[0-4] en /dev/input/js[0-4]<br />As jo wis binne dat de joystick oansluten sit kinne jo it juste apparaat ynfiere.

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
fy: De opjûne apparaatnamme is net jildich (hat gjin /dev).
    Kies in apparaat út de list of
    folje in apparaatnamme yn, bygelyks /dev/js0.

en: Unknown Device
fy: Unbekend apparaat

en: Device Error
fy: Apparaatflater

en: <qt>Calibration is about to check the precision.<br /><br /><b>Please move all axes to their center position and then do not touch the joystick anymore.</b><br /><br />Click OK to start the calibration.</qt>
fy: <qt>Kalibraasje sil de krektens kontrolearje.<br /><br /><b>Fersko alle assen nei de midden posysje en lit de joystick dêrnei hielendal los</b><br /><br />Klik op OK om de kalibraasje te starten.</qt>

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
fy: Kalibraasjewearden fan  joystick %1 bin wer makke.
