knetattach - en to fy translation catalogue (24 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
fy: Fier in namme yn foar dizze <i>webmap</i>, ynklusyf netwurkadres, poarte en de lokaasje fan de map. Druk dêrnei op de knop <b>Bewarje en ferbine</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
fy: Fier in namme yn foar dizze <i>Secure Shell-ferbining</i>, en it netwurkadres, de poarte en de lokaasje fan de map. Druk dêrnei op de knop <b>Bewarje en ferbine</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
fy: Fier in namme yn foar dizze <i>Triem oerdracht protokol ferbining</i>, en it netwurkadres, de poarte en de lokaasje fan de map. Druk dêrnei op de knop <b>Bewarje en ferbine</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
fy: Fier in namme yn foar dizze <i>Microsoft Windows-netwurkstasjon</i>,yinklusyf netwurkadres, poarte en de lokaasje fan de map. Druk dêrnei op de knop <b>Bewarje en ferbine</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
fy: Net mooglik om te ferbine mei de tsjinner. Kontrolearje dyn ynstellings en probearje opnij.

en: Save && C&onnect
fy: Bewa&rje en ferbine

en: C&onnect
fy: F&erbine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
fy: Netwurk-map-tsjoender

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
fy: Netwurkmap Tafoegje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
fy: Selektearje it type netwurkmap wêrmeist ferbining meitsje wolst en druk op de knop Folgjende.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
fy: Lês&te ferbining:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
fy: &Webmap (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
fy: &Microsoft® Windows® netwurkstasjon

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
fy: Netwurkmap Ynformaasje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
fy: &Namme:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
fy: B&rûker:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
fy: Tsjinne&r:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
fy: &Poarte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
fy: &Map:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
fy: Kodearring:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
fy: Meitsje in byldkaike foar dizze &eksterne map

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
fy: Brûk &fersifering

en: KDE Network Wizard
fy: KDE Netwurk tsjoender

en: Primary author and maintainer
fy: Haad skriuwer en ûnderhâlder
