plasma-desktop - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Emoji Selector
gl: Selector de expresións

en: (C) 2019 Aleix Pol i Gonzalez
gl: © 2019 Aleix Pol i González

en: Replace an existing instance
gl: Substituír unha instancia existente

en: Search
gl: Buscar

en: Clear History
gl: Borrar o historial

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
gl: Copiar o carácter

en: %1 copied to the clipboard
gl: %1 copiouse no portapapeis

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
gl: Copiar a descrición

en: No recent Emojis
gl: Non hai expresións recentes.

en: Recent
gl: Recentes

en: All
gl: Todas

en: Categories
gl: Categorías

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
gl: Cariñas e emoticonas

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
gl: Xente e corpos

[ctx: Emoji Category]
en: Component
gl: Compoñente

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
gl: Animais e natureza

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
gl: Comida e bebida

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
gl: Viaxes e lugares

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
gl: Actividades

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
gl: Obxectos

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
gl: Símbolos

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
gl: Bandeiras
