kcmkclock - en to he translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
he: תאריך ושעה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setDateTimeAuto)
en: Set date and time &automatically
he: קבע את התאריך והשעה באופן &אוטומטי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeServerLabel)
en: &Time server:
he: שרת זמן:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
he: כאן באפשרותך לשנות את היום בחודש, החודש והשנה של התאריך של המערכת.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
he: אזור הזמן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
he: על מנת לשנות את אזור הזמן, בחר את האזור שלך מתוך הרשימה הבאה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
he: אזור הזמן הנוכחי:

en: No NTP utility has been found. Install 'ntpdate' or 'rdate' command to enable automatic updating of date and time.
he: לא נמצאה השירותית NTP. עליך להתקין את הפקודות ntpdate או rdate בכדי לאפשר עדכון אוטומטי של התאריך והזמן.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
he: כאן באפשרותך לשנות את השעה של המערכת. לחץ בתוך שדות השעות, הדקות או השניות כדי לשנות את הערך המתאים, בין אם באמצעות הכפתורים למעלה ולמטה שמשמאל, ובין אם באמצעות הזנת ערך חדש.

[ctx: %1 is name of time zone]
en: Current local time zone: %1
he: אזור הזמן הנוכחי: %1

[ctx: %1 is name of time zone, %2 is its abbreviation]
en: Current local time zone: %1 (%2)
he: אזור הזמן הנוכחי: %1 (%2)

en: Public Time Server (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org
he: שרתי זמן ציבוריים (pool.ntp.org),asia.pool.ntp.org,europe.pool.ntp.org, north-america.pool.ntp.org,oceania.pool.ntp.org

en: Unable to contact time server: %1.
he: אין אפשרות ליצור קשר עם השרת: %1.

en: Can not set date.
he: אין אפשרות לשנות את התאריך.

en: Error setting new time zone.
he: שגיאה בהגדרת אזור זמן חדש.

en: Time zone Error
he: שגיאה באזור הזמן

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
he: ‏<h1>תאריך ושעה</h1> במודול הגדרות מערכת זה ניתן לעשות שימוש על מנת להגדיר את התאריך והשעה של המערכת. מכיוון שהגדרות אלה לא משפיעות רק עליך בתור משתמש, אלא על המערכת כולה, באפשרותך לשנות הגדרות אלה רק אם הגדרות המערכת מופעל כמשתמש root. אם אין לך את הססמה של המשתמש root, אך אתה סבור כי יש לתקן את השעה של המערכת, צור קשר עם מנהל המערכת שלך.

en: KDE Clock Control Module
he: מודול בקרת השעון של KDE

en: Original author
he: כותב מקורי

en: Current Maintainer
he: מתחזק נוכחי

en: Added NTP support
he: הוסיף תמיכה ב־NTP

en: <h1>Date & Time</h1> This control module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
he: ‏<h1>תאריך ושעה</h1> במודול בקרה זה ניתן לעשות שימוש על מנת להגדיר את התאריך והשעה של המערכת. מכיוון שהגדרות אלה לא משפיעות רק עליך בתור משתמש, אלא על המערכת כולה, באפשרותך לשנות הגדרות אלה רק אם הגדרות המערכת מופעל כמשתמש root. אם אין לך את הססמה של המשתמש root, אך אתה סבור כי יש לתקן את השעה של המערכת, צור קשר עם מנהל המערכת שלך.

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
he: לא ניתן לאמת / לבצע את הפעולה: %1, %2

en: Unable to change NTP settings
he: אין אפשרות לשנות את הגדרות ה־NTP

en: Unable to set current time
he: לא יכול לקבצוע את השעה הנוכחית

en: Unable to set timezone
he: לא יכול לקבצוע את איזור הזמן
