plasmaactivitymanager - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
he: שומש לפני כמה זמן

en: Used more than a year ago
he: שומש לפני שנה

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
he[0]: שומש לפי חודש
he[1]: שומש לפני %1 חודשים

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
he[0]: שומש לפני יום
he[1]: שומש לפני %1 ימים

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
he[0]: שומש לפני שעה
he[1]: שומש לפני %1 שעות

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
he[0]: שומש לפני דקה
he[1]: שומש לפני %1 דקות

en: Used a moment ago
he: היה בשימוש לפני כמה שניות

en: Walk through activities
he: עבור בין פעילויות

en: Walk through activities (Reverse)
he: עבור בין פעילויות (הפוך)
