kcm_solid_actions - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
hr: Izgleda da naziv radnje, naredba, ikona ili uvijet nisu valjani.
    Dakle, promjene neće biti primjenjene.

en: Invalid action
hr: Neispravna radnja

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
hr: Promijeni paremetar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
hr: Vrsta parametra:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
hr: Podudaranje svojstava

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
hr: Spajanje sadržaja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
hr: Odvajanje sadržaja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
hr: Podudaranje sučelja uređaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
hr: Tip uređaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
hr: Naziv vrijednosti:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
hr: Jednakosti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
hr: Sadrži

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
hr: Vrati izvorni parametar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
hr: Spremi promjene parametara

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
hr: Ikona radnje, kliknite za promjenu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
hr: Naziv radnje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
hr: Naredba:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
hr: Naredba koja će pokrenuti radnju
    Može uključivati bilo koje od ovih, na velika/mala slova neosjetljivih proširenja
    
    %f: Točka monitranja uređaja -Samo za uređaje za pohranu
    %d: Putanja do čvora uređaja – Samo za blok uređaje
    %i: Identifikator uređaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
hr: Uređaji se moraju slagati sa slijedećim parametrima za ovu radnju:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
hr: Naziv radnje:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
hr: Unesite naziv vaše nove radnje

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
hr: Alat za automatsko generiranje datoteka radne površine iz Solid DeviceInterface klasa namjenjenih prijevodu

en: (c) 2009, Ben Cooksley
hr: c) 2009, Ben Cooksley

en: Maintainer
hr: Održavatelj

en: The device must be of the type %1
hr: Uređaj mora biti tipa %1

en: Any of the contained properties must match
hr: Bilo koje sadržano svojstvo mora se podudarati

en: All of the contained properties must match
hr: Sva sadržana svojstva moraju se podudarati

en: The device property %1 must contain %2
hr: Svojstvo uređaja %1 ne smije sadržavati %2

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
hr: Izgleda da iskaz za ovu akciju nije valjan.

en: Error Parsing Device Conditions
hr: Greška pri raščlanjivanju uvjeta uređaja

en: No Action Selected
hr: Nije odabrana radnja

en: Cannot be deleted
hr: Ne može se izbrisati

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
hr: Ukloni
