kcmkclock - en to hr translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
hr: Datum i vrijeme

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
hr: Ovdje možete promjeniti sistemski datum: dan u mjesecu, mjesec i godinu.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
hr: Vremenska zona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
hr: Kako bi promijenili lokalnu vremensku zonu, odaberite vaše područje s doljnjeg popisa.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
hr: Trenutna lokalna vremenska zona:

en: No NTP utility has been found. Install 'ntpdate' or 'rdate' command to enable automatic updating of date and time.
hr: Nije pronađen ni jedan NTP alat. Instalirajte 'ntpdate' ili 'rdate' kako biste omogućili automatsko ažuriranje datuma i vremena.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
hr: Ovdje možete promjeniti vrijeme unutar sata sustava. Kliknite brojke sati, minuta ili sekundi da biste odabrali željenu vrijednost, a promijenite je pomoću gumbi strelica desno od polja ili unosom nove vrijednosti.

en: Unable to contact time server: %1.
hr: Ne mogu se spojiti sa poslužiteljem vremena: %1

en: Can not set date.
hr: Nije moguće podesiti datum.

en: Error setting new time zone.
hr: Pogreška pri postavljanju nove vremenske zone.

en: Time zone Error
hr: Pogreška vremenske zone

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
hr: <h1>Datum i vrijeme</h1> Ovaj modul postavki sustava može biti korišten za postavljanje datuma i vremena. S obzirom da ove postavke ne utječu samo na vas kao korisnika već i na cjelokupni sustav, ove postavke možete promijeniti samo ako pokrenete Postavke sustava kao korisnik root. Ako nemate takva zaporuku root korisnika, a smatrate da je datum i vrijeme potrebno ispraviti, molim vas da kontaktirajte svog sistemskog administratora.

en: KDE Clock Control Module
hr: KDE modul za upravljanje satom

en: (c) 1996 - 2001 Luca Montecchiani
hr: © 1996–2001 Luca Montecchiani

en: Original author
hr: Izvorni autor

en: Current Maintainer
hr: Trenutni održavatelj

en: Added NTP support
hr: Dodana NTP podrška

en: <h1>Date & Time</h1> This control module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
hr: <h1>Datum i vrijeme</h1> Ovaj upravljački modul može biti korišten za postavljanje datuma i vremena na sustavu.  S obzirom da ove postavke ne utječu samo na vas kao korisnika već i na cjelokupni sustav, ove postavke možete promijeniti samo ako pokrenete Postavke sustava kao korisnik root. Ako nemate takva zaporuku root korisnika, a smatrate da je datum i vrijeme potrebno ispraviti, molim vas da kontaktirajte svog sistemskog administratora.

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
hr: Nije moguće izvršiti/provjeriti akciju: %1, %2
