plasma_applet_pager - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: General
hr: Općenito

en: No text
hr: Bez teksta

en: Desktop number
hr: Broj radne površine

en: Desktop name
hr: Naziv radne površine

en: Does nothing
hr: Ne čini ništa
